Asus Zenfone V sadece ABD için üretilecek

Asus sadece ABD pazarı için üreteceği Zenfone V modelini ABD’li potansiyel kullanıcıları için tanıttı.


Ünlü bilgisayar, tablet ve telefon üreticisi Asus, sadece ABD pazarı için ürettiği Zenfone V modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Asus Zenfone V diğer ismiyle Asus Zenfone, genellikle ABD için yaptığı operatör logolu tasarımların yerine özgün olarak Asus ismini kullandı. Ancak bu sefer Verizon logosunu daha minimal şekilde görebiliyoruz. Asus ABD pazarlama stratejisi olan operatörler ile kontratlı satışlar yapma işlevini yıllardır gerçekleştiriyor.

ÖZELLİKLERİ ORTALAMANIN ÜZERİNDE

Telefon V520KL model numarasına sahip. 5.2 inçlik Full HD AMOLED ekranı ile beklentileri fazlasıyla karşılayacak olan akıllı telefonun kamerası ise 23 megapiksel. Qualcomm Snapdragon 820 işlemci kullanan cihaz ayrıca 4 GB ram ile çalışıyor. Dahili hafızanın 32 GB olduğu telefon bir Asus klasiği olan Android işletim sistemine sahip. 3.000 mAh’lik batarya ile uzun kullanım sürelerine ulaşan telefon, USB-C ile birlikte çalışıyor.

VERIZON İLE ORTAK SATIŞ GERÇEKLEŞECEK

ABD’nin köklü mobil operatörlerinden biri olan Verizon’un ortaklığında satışı gerçekleşecek olan telefonun kontratlı şekilde satılacağı iddia ediliyor. Asus’un akıllı telefonlarının ABD’de satışı oldukça fazla olmasına rağmen Asus bu tarz iş birliklerini globalleştirmeye pek fazla yönelmiyor. Türkiye’de daha çok bilgisayar ve tablet satışı gerçekleştiren Asus, akıllı telefon konusunda herhangi bir pazarlama stratejisi gerçekleştirmiyor. Buna karşın Asus bilgisayarlardan oldukça memnun olan Türk halkı Asus telefonlara da sıcak bakabileceği yorumlanıyor. Asus Zenfone V’nin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Belgesi ISO 27001 belgesi, ISO’nun sunduğu önemli standartlardan bir tanesidir. Son derece önemli …

Bir cevap yazın