Bein Connect ile evinizdeki Bein kanallarını telefon ve bilgisayardan izleyin!


Digiturk zamanında yepyeni bir uygulama digiturkplay ile kullanıcılarına online maç izleme keyfini belirli bir ücret karşılığında sağlıyordu.

 

Bein Sports, Digiturk’ü satın aldıktan sonra yepyeni bir fikirle kullanıcılarının karşısına çıktı. Bu sistemde digitürkplay tarzı oluşum devam ederken, bein connect uygulaması ile birlikte evinizdeki yayını keserek cep telefonu veya internetten online olarak maçları, hiçbir ek ücret vermeden izleyebilir hale geldiniz.

 

Sistemin aktif hale gelmesi için bein connect web sitesi üzerinden, bein sports’a kayıtlı cep telefonunuzla giriş yapmanız ya da şifre oluşturmanız gerekiyor. Oluşturduğunuz bu şifre ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde bein sports kanallarına erişebiliyorsunuz. Örnek olarak bir spor müsabakası sırasında bein connect uygulamasından giriş yaparsanız size ” yayın boyunca televizyondan bein sports’a ulaşamazsınız, onaylıyor musunuz ” diye bir uyarı çıkıyor.

Onaylarsanız bein iptal olup telefondan giriş yapıyorsunuz. Eğer maçın ortasında tekrar TV’den izlemek isterseniz ” Uydu yayınını aç ” butonuna basarak uygulamadaki ekranı kapatıyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek?

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek? FLDB coin yeni bir proje olmasına …

Bir cevap yazın