Bilgi Güvenliği


 

Firma olarak kaliteden ödün vermeden, internet ağınız için güvenlik çözümleri, eğitimleri ve ürünleri sunmaktayız. Siber saldırılara karşı analiz, koruma ve destek hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmetimizle müşteri odaklı hareket etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

  1. Beyaz Şapkalı Hacker

Saldırganın yöntemine odaklı beyaz şapkalı hacker eğitimi, üst düzeyde bir bilişim güvenliği sağlamak için verilmektedir. Kötü amaçlı saldırıların yöntemlerini öğreterek ağ güvenliğini sağlamanızı hedeflemekteyiz.

  1. Penetrasyon Testi

Penetrasyon testi ile içeriden veya dışarıdan gelecek olan tehlikeyi önceden görebilmeyi sağlamaktayız. Böylece sistemin zayıf ağları kontrol altına alınarak önlemler planlanır. Sızdırmazlık testi olarak bilinen test ile sistemde bulunan güvenlik zafiyetlerinin önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

  1. iSO 27001 Eğitimi

Sahip olunan bilgilerin farkına varup koruyabilmeyi hedeflemekteyiz. İSO 27001 eğitimi ile korunması gereken bilgiyi bir sistem tarafından korumaktayız.

  1. iPv6 Eğitimi

Yönlendirmelerin, adres mimarisinin, komşu keşfinin, Windows yapılandırılmasının denetlenmesi ve komut verilmesi ile ilgili eğitimi kapsayan ipv6 eğitimi ile güvenlik sağlamaktayız.

Penetrasyon Testi Türleri

  • Black Box Pentest (Siyah Kutu Testi):

Sistem hakkında bilgisi olmayan saldırganların verebileceği zarar boyutunu tespit etmekteyiz.

2- White Box Pentest (Beyaz Kutu Testi)

Sistemi biken ve genellikle içerdeki çalışanlardan gelebilecek zararı tespit etmekteyiz.

3- Grey Box Pentest (Gri Kutu Testi)

Şirketlere gelen zararın % 60 ı yetkisiz kullanıcıların veri çalması ile gerçekleşiyor. Gri kutu penetrasyon testi ile bu tehlikeyi en aza indirmeyi sağlamaktayız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En İyi Hosting Sunucuları

Kurumsal markanıza değer katmak ve markanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak için ihtiyacınız olan şey kaliteli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir