Bir yıllık gecikmeden sonra Nokia Steel HR Hibrid akılllı saati ön siparişte

Nokia, Steel HR hibrid akıllı saatini yaklaşık bir yıl gecikmeden sonra en sonunda 180 dolardan ön sipariş ile satışa çıkarttı.


Saat ilk olarak Eylül 2016’da tanıtılmıştı ancak Nokia şirket içi çeşitli müzakereler nedeniyle akıllı saatin çıkını bir yıl kadar erteledi. Geçtiğimiz yıl yapılan tanıtımların toplamında Nokia, Nokia GO, Nokia Steel saatleri, Nokia BPM +, Nokia Body + bağlantılı cihazlar da dahil olmak üzere Nokia markası altında birkaç Withings ürününü lanse etmişti. Steel HR nihayet bu ürünlerin arasından sıyrılıyor ve 36 mm ve 40 mm kasa boyutlarında satışa çıkıyor.

YENİ BİRÇOK GELİŞMİŞ ÖZELLİK EKLENMİŞ

Gün boyunca kalp hızını ve hareketinizi izleyen akıllı saat, göze batmayan dijital sayaçlarla basit ve şık bir analog saat yüzü ile tasarlanmış. Buna ek olarak, saatte 10’dan fazla etkinlik için etkinlik izleme, kapsamlı bir uyku monitörü, metin, çağrı için otomatik uyarılar bulunuyor. Nokia, daha doğru izleme sağlamak için geliştirilmiş kalp atış hızı algoritması da dahil olmak üzere birçok özellik için yeni yazılımlar geliştirmiş gibi görünüyor. 50 metrelik su geçirmezliği garanti etmek için safir cam kullanılan Nokia Steel HR Hibrid akılllı saatinde geçtiğimiz yıl tanıtılan saat ile aralarında birkaç tasarım farklılıkları da var.

Steel HR, Nokia Health Mate iOS uygulaması ile eş zamanlı olarak çalışabiliyor. Nokia web sitesinden siyah veya beyaz renk seçenekleriyle ön sipariş usulü satın alınabilen akıllı saatin fiyatı ise 179.99 dolar. Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz belli olmayan Nokia Steel HR Hibrid akılllı saatinin ülkemizde ne kadara satılacağı da henüz bilinmiyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek?

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek? FLDB coin yeni bir proje olmasına …

Bir cevap yazın