Bose QuietComfort 35 II yakında satışta

Müzikseverlerin ilgiyle kullandıkları Bose markasını yeni modeli olan Bose QuietComfort 35 II’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Google Asistan desteği olan kulaklık yakında satışta.


Geçtiğimiz günlerde Airpods’a rakip olarak duyurduğu Bose SoundSport Free kablosuz kulaklıktan sonra bu sever tamamen müzik tutkunlarını hedef alan Bose, QuietComfort 35 II ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Google Asistan desteği ile gelecek olan kulaklık gürültü engelleme sistemine de sahip.

GOOGLE ASİSTAN’A SAHİP İLK KULAKLIK

Tek tuş ile aktive edilebilen Google Asistan, kulaklığın bağlandığı cihazı sesli komut ile kontrol edebiliyor. Bu özelliğin ilk olarak Bose QuietComfort 35 II kulaklığında var olması, Bose markasını da bir adım öne taşıyor. Daha öncesinden akıllı telefona tanımlanan komutları tek tuş ile kulaklıktan komuta edebiliyorsunuz. Tamamen kablosuz olan model, Bose markasının yıllardan beri yüksek net ses kalite yapısını da benimsemiş durumda. Kulaklık ayrıca ağırlık olarak da rakipleriyle yarışıyor. Kulaklığın ağırlığı tam 309 gr.

YÜKSEK PİL ÖMRÜ İLE UZUN KULLANIMLAR

Bose QuietComfort 35 II’yi rakiplerinden ayıran bir diğer özellik ise uzun kullanım süreleri. Tek şarj ile 20 saate kadar kullanıma izin veren kulaklık, 15 dakikalık şarj ile de 2.5 saatlik kullanıma izin veriyor. Müzik severler ve mobil olarak müzik dinlemeyi sevenler için çok iyi değerlere sahip olan kulaklığın Türkiye’ye gelişi hakkında herhangi bir net tarih belirtilmiyor. Ancak ABD’de yakın zamanda satışa çıkartılacağı belirlenen kulaklığın 2 renk seçeneği bulunacağı da belirtiliyor. Siyah ve gri renkler ile satışa sunulacak olan kulaklığın 349.96 dolarlık fiyat etiketiyle mağaza ve internet satışından yerini alması bekleniyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın