Bulduğumuz en iyi 20 iPhone duvar kağıdı ve arkaplanları

Yeni bir iPhone’a sahip olmanın en zor kısımlardan biri, aynı derecede yeni bir duvar kağıdı seçmektir. Sizin için derlediğimiz 20 iPhone X ve iPhone 8 duvar kağıtları.


Güzel, nefes kesici, ilham verici, karizmatik ve zengin gösteren bir duvar kağıdı her iPhone kullanıcısının hakkıdır. Her an yanımızda olan, her derdimizi paylaşan, her sevincimize ve üzüntümüze ortak olan telefonunuza uygun en iyi 20  iPhone duvar kağıdı ve arkaplanını sizler için araştırdık, bulduk ve derledik.

Yalnızca yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve resimlerden oluşturduğumuz iPhone duvar kağıdı galerisi için yapmanız gereken oldukça kolay. Öncelikle aşağıda yer alan fotoğraflardan birini beğenin. Eğer akıllı telefonunuzdan Teknoxo’ya girdiyseniz beğendiğiniz fotoğrafın üzerine basılı tutun ve çıkan menüden kaydete basın. Sonrasında kaydettiğiniz fotoğrafı iPhone’un Fotoğraflar bölümünden açın ve sol alt tarafta bulunan simgeye basın. Çıkan menünün alt kayan tarafındaki ” Duvar Kağıdı Yap” butonuna tıklayın. İsterseniz kilit ekranında isterseniz hem telefonunuz ana ekranın da bu fotoğrafları kullanabilirsiniz.

Eğer bilgisayar ile bağlantı sağlıyorsanız resmin üzerine sağ tıklayarak resmi farklı kaydet yapıp fotoğrafı bilgisayarınıza kaydedin. İster mail ile kendi telefonunuza atın isterseniz iTunes yardımıyla atın. Biz açıkçası mail ile atmanın daha zahmetsiz olduğunu düşünüyoruz. Bu arada duvar kağıtlarının hiçbiri gözünüzü de yormayacağını belirtelim. Ayrıca bu duvar kağıtları ve arkaplanları isterseniz tüm Android cihazlarda, tabletlerde, iPad’lerde de kolaylıkla ve sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Şimdiden yeni duvar kağıdınız hayırlı olsun.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek?

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek? FLDB coin yeni bir proje olmasına …

Bir cevap yazın