Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Yöntemleri


Büyü yaptırmak günah olmasına rağmen çeşitli nedenlerden dolayı başvurulan yöntemler arasında yer alıyor. Büyünün yapılışı oldukça karmaşıktır. Bunun yanında bozulması da aynı şekilde zor ve de karmaşık bir sürece sahiptir. Büyünün olduğunun fark edilmesi ve de kesin olarak büyünün yapılmış olduğu anlaşıldığında büyü etkisini yok etmek için çalışılmaya başlanıyor. Fakat psikolojik olarak kötü durumda olan kişiler için yapılan büyü bozma girişimleri de sonuçsuz kalacaktır. Temel olarak büyünün yok edilmesi, büyünün bulunması ve de gerekli olan yöntemler ile tamamen ortadan kaldırılmasını ve de metafizik varlıkları uzaklaştırmayı gerektirir.

Büyünün Etkisinin Fark Edilmesi

Büyü bozmanın etkisi ancak kesin bir şekilde yapılmış bir büyünün varlığının bilinmesi ile mümkündür. Özellikle de büyü çeşitleri arasında bağlama büyüsü yapıldığında etkisi direk olarak fiziksel bir şekilde fark ediliyor. Ayrıca ayırma büyüsü yapılmış olan bir kişide de ani bir şekilde ayrılık kararları alınarak büyü olduğu anlaşılabiliyor. İnsan benzeri şekiller görmek ve de hayvan görmekte büyü olduğunun habercisidir. Böyle durumlarda büyü bozma işlemi yapıyoruz.

Dua İle Büyü Bozma Yöntemi

Büyü bozma yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntem dualar yardımı ile büyü bozma yöntemidir. Büyü olduğu anlaşıldığında büyü çeşidi fark etmeden Kuran’da yazan duaların okunması ve de okunmuş su ile tedavi yapılıyor. Tedavi uyguladığımız sırada kişinin durumuna ve de etkinin derecesine bağlı olarak duanın kişiye verilme şekli değişiyor. Yemeklerin içine okunmuş su konuluyor. Veya da içerisinde dua yazan tılsımlar oluşturularak kişilerde büyünün etkisi kırılmaya çalışılıyor. Büyük oranda da başarılı oluyoruz.

Büyü Kaynağına Ulaşarak Büyü Bozmak

Büyü bozma yöntemleri arasında diğer bir yöntem ise büyünün kaynağına ulaşmaktır. Büyünün yapılmış olduğu eşya, etkisi bakımından en yüksek etkiyi göstermesi için en yakın alana konuluyor. Bu alan genellikle kişinin evi oluyor. Bu büyünün bulunması gereklidir. Aksi halde büyünün etkisini kırmak için ne kadar büyü yapılırsa yapılsın etki yok edilemez. Bunun yanında büyünün kaynağı bulunduğunda ise bu büyü yakılır veya da denize atılır. Bu şekilde büyü hem uzaklaştırılmış hem de ortadan kaldırılmış olur.

Büyünün Etkisini Azaltma Yöntemi

Büyü etkisini azaltma yöntemleri arasında genellikle ibadet yapmak vardır. Büyünün bulunması sonrasında büyü yok edilir. Fakat bu büyünün etkisi tam olarak yok edilemez. Bu etkinin yok edilmesini sağlamak amacı ile büyü bulunduktan ve de yok edildikten sonra bile yapılması gerekenler bulunuyor. Büyüyü bizler yok ettikten sonra kişilere yakınında taşımaları için tılsımlar yapıyoruz. Bu şekilde dua ile tedavi uyguluyoruz. Bozulan büyünün etkisinde kalan kişilerin psikolojik olarak da etkilenmelerinden kaynaklı olarak tamamen etkinin yok edilmesi için psikolojik olarak tedavi de gerekli hale geliyor.

Buyuyaptir.com sitesinden alınmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaşe Nedir?

Özel ve kamu kurumlarında hazırlanan evrakların, kurum ya da kişiler tarafından onaylandığını gösteren, mürekkepli baskı …

Bir cevap yazın