Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?


Büyü yapmak haram olduğu gibi bozmak ise herhangi bir günah teşkil etmez. Aksine büyü yapılmış olan bir kişiden büyüyü uzak tutmak için çaba sarf etmek oldukça hayırlıdır. Bunun yanında büyünün yok edilmesi sırasında yapılanlar herhangi bir büyü değildir. Kuran’da yazan ayetlerin ve de surelerin okunması ile şifa verilmeye çalışılır. Psikolojik olan nedenlerin sebep olduğu huzursuzluğu büyü olarak nitelendiren kişilerin de var olmasından dolayı temel hatları ile büyü etkileri konusunda bilgi sahibi olunması gereklidir.

Ani Duygu Değişikliği

Duygu süreçlerinde yaşanan ani değişiklikler temel olarak büyünün etkisi olarak düşünülür. Bizler de büyü yapıldığını düşünen kişilerin aile hayatlarına bakarak gerçekten ani bir dönüşümün yaşanıp yaşanmadığı konusunda emin oluyoruz. Genellikle erkeklere yapılan soğutma büyüsü etkisi kadınların ki ile benzerlik gösterir. Etki bakımından anlamak için garip cisimlerin görünüyor olması fiziksel olarak en belirgin etmendir denilebilir. Kişilerin en yakın sevdikleri ile ani bir şekilde uzaklaşma ihtiyacı ve de farklı birisine karşı olan ani bağlılıkları büyü yapıldığını anlamak için yeterli değildir.

Diz ve Eklem Ağrıları

Sağlık konusunda herhangi bir sıkıntısı bulunmayan birisinin eklemlerinde başlayan ani ağrıların büyük nedeni büyüdür. Özellikle de evlilik büyüsü gibi kötü amaç beslemeyen büyü türlerinde yaşanan etkilerin başında genellikle dizlerde ve de diğer eklem kısımlarında meydana gelen ağrılardır. Bu ağrıların etkileri anidir. Ani bir şekilde baş gösterir ve de ani bir şekilde ortadan yok olur. Hasta kişilerin ve de büyü yapılmış kişilerin arasındaki farkı bizler bu şekilde ayırt ediyoruz. Büyü yapıldığını düşünen kişilerin özellikle de günün hangi zamanlarında bu rahatsızlıkları yaşadıkları konusunda eksiksiz bilgi vermesini istiyoruz.

Ani Evlilik Kararları Almak

Yapılan kötü amaç olmayan sevgi büyüsü etkisini ani bir şekilde evlilik kararı almak yada ani bir şekilde birisini sevmek şeklinde etkisini gösterir. Günün belirli bölümlerinde ise insanlar ile diğer alem arasında yer alan perdenin zayıflamasından dolayı metafizik varlıkların görülmesi de olasıdır. Büyü yapıldığını anlamanın en kolay yolu kimi zaman kimselerin görmediği türden garip hayvanlar görmektir. Ani kalp sıkışmalarının ve de duygu değişikliklerinin olması gereklidir.

Korku Ve Dine Karşı Hoşnutsuzluk

Büyü yapılmış olan kişiler genellikle nefes zorlukları ve de uyku problemi yaşarlar. Bizler de aynı bu şekilde uykularında yaşadıkları olaylar ve de rüyaların yapısı hakkında bilgi alıyoruz. Özellikle de ezan sesi ve de dini kurallara karşı olan ani düşünce değişiklikleri de büyü yapıldığı hakkında bizlere ipucu veriyor. Buna ek olarak tedavi sırasında evde bulunmayan büyü çeşitlerin bizler dua okuyarak uzaklaştırıyoruz. Bunun etkisi büyünün bulunması ve de yok edilmesinden daha az olmasına rağmen büyük oranda işe yarıyor, büyülerin etkilerini yok ediyor.

Kaynak : Buyuyaptir.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaşe Nedir?

Özel ve kamu kurumlarında hazırlanan evrakların, kurum ya da kişiler tarafından onaylandığını gösteren, mürekkepli baskı …

Bir cevap yazın