CES 2018 yaklaşıyor. Peki hangi ürünler tanıtılacak ?

Teknoloji severlerin yakından takip ettiği teknoloji fuarı CES etkinliğinin 2018 yılında yapılacak olan etkinliğinde tanıtılacak ürünleri sizler için derledik.


Dünyanın en büyük teknoloji fuarı olarak bilinen ve ABD’nin Nevada eyaletinde bulunan Las Vegas şehrinde düzenlenen CES teknoloji fuarlarının 2018 yılı etkinliği 9 Ocak 2018 , Salı ve 12 Ocak 2018, Cuma tarihleri arasında gerçekleşecek. Biz de CES 2018’de tanıtılacak olan en önemli elektronik cihazları, hizmetleri ve servisleri üreticilerine göre ayırarak derlemek istedik. İşte CES 2018’te markalara göre tanıtılacak ürün ve hizmetler;

CES 2018 SAMSUNG STANDI

Samsung, CES teknoloji fuarlarının olmazsa olmazlarından. Her yıl odak noktası haline gelen Samsung, bu sene de ciddi ürün ve hizmet yelpazesiyle karşımıza çıkacak. Akıllı çamaşır ve bulaşık makinelerinden kıvrılabilir ekran tasarımlarına kadar birçok yeni ürünün tanıtacak olan Samsung’un uzun zamandan beri merakla beklenen Samsung Galaxy X modelini bu fuarda tanıtması bekleniyor. Samsung, yeni giyilebilir rünlerini, yeni Galaxy Tab tabletlerini , yeni dizüstü bilgisayarlarını ve tabii ki yeni TV’leri CES 2018’de sunabilir.

CES 2018 SONY STANDI

Son yıllarda Sony, CES teknoloji fuarlarında yeni kulaklıklar, daha ucuz 4K projeksiyon cihazları ve en yeni Bravia TV’leri gibi cihazları duyurdu. Bu sene de yine uzmanı olduğu OLED TV ve projeksiyon cihazlarını tanıtması beklelen Sony’den biz de bir sürpriz bekliyoruz.

CES 2018 LG STANDI

2017 yılının başında gerçekleşen CES 2017 teknoloji fuarında OLED W7 Signature Serisi OLED TV’leri tanıtan LG, LG K10 2017 akıllı telefonunu ve LG Stylus 3 kalemi de tanıtmıştı. Son zamanlarda üstüste akıllı telefon duyuran LG, CES 2018’de de orta sınıf bir akıllı telefonu tanıtabilir.

Burada bilgilendirmesini yaptığımız şirketler elbette ki CES 2018’e katılacak olan yüzlerce şirketten sadece birkaçı. Asus, Nvidia, HP, Nikon ve Razer gibi yüzlerce üst düzey üreticinin katılacağı fuar teknoloji severler tarafından merakla bekleniyor.

Teknoxo olarak CES 2018 biletlerini almaya çalışıyoruz. Katılımımız gerçekleşirse tüm ürünleri sizler için teker teker deneyip, videolu anlatım ve canlı yayınlarla sizlere duyuracağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İzmir’de Kadın Doğum Uzmanı Arayanlara Profesyonel Klinik

 ​Kadın sağlığı ciddiye alınması gereken sağlık sorunlarını içine alıyor. Bu nedenle kadın hastalıkları ve doğum …

Bir cevap yazın