Çift Sim kartlı Samsung Note 8, 800 dolardan satışa sunuldu

Samsung Note 8 özel bir modifikasyonla çift sim kart kullanılabilir hale geldi. Telefonu ebay üzerinden satın alabiliyorsunuz.


Samsung’un bu yıl içinde Türkiye dahil birçok ülkede satışa çıkarttığı amiral gemisi Galaxy Note 8 çift sim kartlı modeli ile ABD’de satışa sunuldu. Ebay üzerinden fabrika kilitleri kaldırılmış olarak satılan Note 8’in fiyatı ise 799.99 dolar (800 dolar değil !). 5 Farklı renk seçeneği ile satışa sunulan çift hatlı Samsung Note 8, siyah, altın, mavi, gri ve pembe renklerinde satılıyor.

Türkiye’de henüz Note 8’in çift hatlı modeli yok. Gelip gelmeyeceği de belli değil ancak çift sim kartlı telefonların operatör destekli çalıştığını unutmayalım. Türkiye’de Turkcell , Vodafone ve Türk Telekom çift sim kart desteği veriyor. Hatta bir dönem özellikle Samsung’un çift sim kartlı telefonları oldukça fazla satılmıştı. Yeni çıkan nostaljik Nokia 3310 dahil birçok telefonda bulunan bu özellik, iki telefon taşıma konusunda oldukça büyük bir rahatlık sağlıyor.

RESMİ OLARAK ÇİFT SİM KARTLI NOTE 8 SATIŞI YOK

Samsung, ne ABD’de ne de başka bir ülkede çift sim kartlı bir Note 8 çıkartmış değil. Fabrika çıkışlı Note 8’e özel olarak gelen yazılım ve modifikasyonlar ile çift sim karta dönüştürülen telefonun güvenilirliği de sorgulanacak düzeyde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ankara’nın En İyi Nakliyat Firması Belli Oldu

Ankara’nın En İyi Nakliyat Firması Belli Oldu 2022 yılında yapılan araştırmalar sonucunda Ankara’nın en iyi …

Bir cevap yazın