Çıkarılabilir bataryasıyla yeni Samsung Galaxy J2 Pro (2017) yakında satışa sunuluyor

Samsung yeni bir orta segment telefon üzerinde çalışıyor. Samsung Galaxy J2 Pro (2017) adı verilen telefonun yakında tanıtılması bekleniyor.


Samsung J serisi akıllı telefonlarına bir yeni modeli daha eklemeye hazırlanıyor. Oldukça fazla satış rakamlarına ulaşan Samsung J serisine Galaxy J2 Pro (2017) de dahil oluyor. SM-J250F kodu verilen cihazın hakkında henüz net bilgiler ortaya çıkmış olmasa da telefonun orta sınıfta yer alacağı tahmin ediliyor. Samsung Galaxy J2 Pro’nun güncel versiyonu orta sınıfta bile bekleneni veremezken Samsung Galaxy J2 Pro (2017) modelinin akıbeti de merak ediliyor.16 Ekim’de çıkan projenin 3 Kasım’da Samsung tarafından netlik kazandırıldığı Samsung’tan sızan görüntülerden de anlaşılabiliyor.

Samsung Galaxy J2 telefonun bir üst versiyonu olması beklenen J2 Pro’nun bir önceki versiyona göre ekran ve donanım olarak da gelişmiş bir sistem ile gelmesi bekleniyor. Ülkemizde de satışta olan Samsung J2 modeline tasarım olarak benzemesi planlanan telefon J2’nin Türkiye fiyatı olan 700 TL bandından daha pahalıya satılacağı tahmin ediliyor.

2018 yılının başlarında tanıtılması ve piyasaya sürülmesi beklenen telefonun özellikler netleştiğinde tüm resmi özelliklerini sizlere aktaracağız.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın