Corsair’dan tematik kasalara özel RGB fan

Corsair ML serisinde yakaladığı başarıyı HD serisinde de yakalamayı hedefliyor. RGB renk skalasına göre ayarlanabilen Led ışıkları bulunan fan, oyun ve tematik kasa sahiplerini oldukça heyacanlandıracağa benziyor.


Ünlü bilgisayar ve soğutma sistemleri üreticisi Corsair Altın standardındaki HD serisi fanını satışa çıkarttı. Corsair HD120 RGB modeli statik basınç ile yüksek hava akışı potansiyeli sunuyor. RGB renk skalasına göre değişebilen ledleri ile tematik kasalar için hem soğutma konusunda hem de dekorasyon konusunda yepyeni bir donanım olarak geliyor.

3’LÜ SET HALİNDE SATIŞA SUNULUYOR

Corsair HD120 RGB modelinin kutusundan 1 adet fan çıkıyor. Bu fanı yine kutu içinden çıkan 1 hub ile bağlayabiliyorsunuz. Ayrıca bir hız kontrolörü de Corsair HD120 RGB ile birlikte geliyor. İsterseniz bu ürünleri tek tek yada topluca bir paket halinde de satın alabiliyorsunuz. Kapalı led sistemine sahip olan fanın üzerindeki ledler ile RGB renk skalasındaki tüm renkleri fanınıza yansıtmanız mümkün. Toplamda 12 adet Led bulunan fan 12 cm boyutlarında. Fan tek renk seçenekleri, değişimli renk seçenekleri ve karma renk seçenekleriyle ayarlanabiliyor. 3 farklı hız seçimine olanak tanıyan fan kontrolcü oldukça efektif çalışabiliyor.

DAHA BÜYÜK KASALAR İÇİN İDEAL

Corsair HD120 RGB modeli diğer fanlara göre biraz daha külfetli. Bunun sebebi ise 3 fanın 1 hub’a bağlanması ve kablo fazlalılığı ancak kablo gizleyen kasalardan kullanılırsa herhangi bir sorun yaratmıyor. ML serisinden sonra gelen yüksek satış potansiyeli Corsair’a ilham vermiş gibi görünüyor. HD serisi ürünleri dekorasyon amaçlı olarak üretilen tek fan seti olmasa da şimdiye kadar piyasaya çıkan en güzel görselli fan olarak yorumlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın