CS:GO’da Yer Alan En Pahalı Skinler


Son yıllarda yapılmış olan güncellemeler sayesinde pek çok kitle tarafından ilgi odağı olan CS: GO oyunları için geliştirilen pek çok CS: GO skinleri bulunuyor. Oyunda kullanılan bazı skinler sınırlı sayıda olmak ile birlikte oyuncular tarafından da sık sık tercih edilen tasarımlar arasında bulunuyor. Silahların yanında oyuna son gelen güncellemeler ile eklenen eldivenler de çok değerli ve nadirdirler. Oyuna yeni bir renk getiren en pahalı eldivenleri Most Expensive CSGO Gloves üzerinden inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen CS: GO Skinleri

CS: GO skinleri arasında en çok tercih edilen silahlara bakıldığı zaman Vulcan tercih edilirliği kadar aynı zamanda da en pahalı skinler arasında yer alıyor. Son dönmelerde oyuncular tarafından nükleer özelliklere sahip olan tasarımların da sık sık tercih edildiği gözlerden kaçmıyor. Bunlar arasında P250 en nadir CS: GO skinleri içerisinde gösteriliyor. Uluma serisi olarak da bilinen M4A4 model skinler de oyuncuların yakın markajında olan modeller içerisinde gösterilebilir. M4A4 gibi P250 model CS: GO skinleri de oldukça pahalı modeller arasında yer alıyor. Fiyatların yüksek olması ürünlerin geliştirilmiş pek çok özelliğe sahip olması ile de doğru orantılı bir durumdur.
CS: GO tutkunları bu silahlara sahip olarak daha başarılı sonuçlara imza atabiliyor.

Nadir Görülen CS: GO Skinleri (Pahalı Skinler)

Değişik özellikler ile tasarlanmış olan skinler arasında uzun menzilli olan ürünler her oyuncunun sahip olmak istediği modellerin başında geliyor. AWP skinleri de uzun menzile sahip olan modellerdendir. AWP’de herkesin bildiği üzere Dragon Lore skini 2000$ ortalama fiyatı ile dudak uçuklatmaktadır. En nadir skinlerden birisi olan Dragon Lore’un kendi kasasından çıkma ihtimali 2000/1’dir. Bu skin Most Expensive CSGO Skins listesinde kendisine 4.sırada yer bulmaktadır.
AK47 de tasarımları kadar özellikleri ile de oyun tutkunlarının sıklıkla kullandığı skinlerden biridir. En çok tercih edilen silah olması sebebiyle, skinleri de çok değerlidir. AK47’de kırmızı renkle belirtilen nadir skinler her zaman pahalı olmuştur.

M9 Bayonet Case Hardenet Blue Gem en nadir CS: Go skinleri arasında sayılan modeller arasında bulunur. Bu skinler renk yoğunluğu bakımından da oldukça özeldir. AK47 Fire Serpent model skinler ise fiyatları ile sınırları zorlayan cinsten olsa da özellikleri nedeni ile her oyuncunun elde etmek istediği nadir modellerden biridir. Bu ürün özellikle kullanıcının oyun içerisinde yaptığı hamleler ile ilgili istatistiklerini tutabiliyor. Bu da ürünü oyun severler bakımından tercih edilir kılıyor.

Özellikleri ve fiyatı ile gözde olan modellerden biri de USP_S’dir. Stat Trak teknolojisine sahip olması ürünün tercih edilirliğini arttırıyor. CS: GO skinleri özellikleri kadar görüntüleri ve kaplamaları ile de özel bir önem arz ediyor. Özellikle fonksiyonellik kadar görselliğine de önem veren pek çok oyun sever bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın