Dünyanın ilk stres çarkı telefonu K118 sizlerle

Şu aralar popülaritesi sönüyor gibi görünse de stres çarkları hala birçok kişinin elinde. Bunu fırsat bilen uyanık üreticilerden biri stres çarkı şeklinde bir telefon üretti.


Telefon demeye bin şahit isteyen K118 daha önce piyasaya çıkan binlerce modelden çok daha farklı. Stres çarkı şeklinde olan telefonun ortasında kolay dönmesi için bir rulman bulunuyor. Rulmanın alt tarafında tuş takımı, üst tarafında ise bir “ekrancık” mevcut. Aşırı küçük yapısıyla sadece telefon işlevi görmek yerine stres çarkı görevi gören K118, bir çok stres çarkından bile daha uygun fiyata satılıyor.

ALT SEGMENTE YAKLAŞABİLİYOR

K118 bu yapısıyla video izleme, müzik dinleme ve fotoğrafları inceleme gibi özellikler sunuyor. Kamerası olmayan bu stres çarkı telefonunun kulaklık girişi olmadığı için dinlemek istediğiniz şarkıyı etrafınız ile birlikte topluca dinliyorsunuz. 20 dolarlık fiyatıyla satışa çıkacak olan K118 aslında bir çok stres çarkından daha da ucuz. Chilli International Holding adlı bir üretici tarafından yapılan Hong Kong menşeli telefonun Türkiye’ye gelip gelmeyeceğini maalesef bilemiyoruz ancak gelirse satışlarının uçacağını da ön görebiliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Seksi Fantazi Sütyen Takımları İçin Pamuk Tenim!

    Fantazi Sütyen Özenle üretilmiş ve dikkatli bir şekilde piyasaya kazandırılmış iç giyim unsurlarının …

Bir cevap yazın