Dünyanın ve instagram’ın en popüler çocuğu: Maddie Ziegler

Instagram’da 10 milyon takipçisi olan 14 yaşındaki dansçı, model ve oyun Maddie Ziegler dünyanın en popüler kızı olma unvanını taşıyor.


Instagram’da popüler olan birçok kişi artık ünlü olarak sayılabiliyor. Ülkemizde bile instagram’dan yada Youtube’dan ünlü olan ve dizi, film çeken kişiler bile var. Dünyanın diğer ülkelerinde de bu kural pek de değişmiyor. Maddie Ziegler isimli bir kız daha 14 yaşındayken bu unvanı kazanmış görünüyor ve şimdiden instagram’da 10 milyonu geçkin takipçisi var.

OYUNCULUK VE MODELLİK DE YAPIYOR

Maddie Ziegler, bir çok klipte oyunculuk yapmış. Dünyaca ünlü şarkıcı Sia’nın “Chandelier” ve “Elastic Heart” kliplerinde de klip oyunculuğu yaptı. 15 yaşına yeni giren ABD’li modelin asıl işi ise dansçılık. Birçok gösteri de yer alan, canlı performanslarda ve ödül törenlerinde de yer alan Ziegler, Sia’nın neredeyse tüm etkinliklerinde boy gösteriyor. Sia’nın konserlerinde ve performanslarında sahnede dansçılıkta yapan Ziegler, Sia’nın uğuru niteliğinde.

MADDIE ZIEGLER KİMDİR ?

30 Eylül 2002 yılında doğan Maddie Ziegler, ABD doğumlu. Bir yandan da ufak çaplı dans dersleri veren Maddie, ayrıca 2 tane de kitap yazmış. MAddie’nin günlüğü ve Maddie’nin anıları isimli 2 kitap yazan dansçı, oyuncu, yazar ve model Maddie, gelecekte daha farklı işlerle karşımıza çıkabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her Soruya Cevabı Var

Her Soruya Cevabı Var Gün içinde insanların aklına onlarca soru takılır. Görülen rüyanın anlamı merak …

Bir cevap yazın