Ekim 2017’de ücretsiz olacak Playstation oyunları

Dünyanın en büyük oyun platformlarından biri olan Playstation Plus’ın normalde ücretli olan ancak Ekim’de ücretsiz indirilebilecek oyunlarını sizler içinde derledik.


Playstation Plus’a üye olmanın birçok avantajı mevcut. Her ay PS4 ve PS3 oyun konsolları ve ayrıca PS Vita mobil oyun konsolu için bir dizi ücretli oyun ücretsiz olarak indirilebilir olarak sunuluyor. Ekim ayı için de yine birbirinden güzel ve sürükleyici oyunlar ücretsiz olarak indirilebilecek.

Playstation Plus’ın yayınladığı ücretsiz oyunlar hiç denemediğiniz, almak isteyip pahalı bulduğunuz ve daha önce oynadığınız oyunların yeni versiyonlarını oynamak için bulunmaz bir imkan. Bu listenin takipçileri de azınmayacak derecede fazla. Playstation Plus üyeleri bu listeyi her ay merakla bekliyor. Forumlarında ücretsiz oyunların listesi için anket dahi yapılıyor. Tabii ki anket sonuçlarına göre oyunlar ücretsiz olmuyor ancak Playstation Plus yetkililerine oyuncuların talepleri hakkında bilgiler gidebiliyor. ülkemizde Playstation Plus üyeliği farklı sitelerde satılıyor. PS4, PS3 ve PS Vita olarak farklı fiyatlandırılan Playstation Plus üyeliği daha çok yıllık olarak satın alınabiliyor.

Ekim 2017’nin Playstation Plus ücretsiz oyunlar listesi

Playstation 4 oyun konsolu için Ekim ayında ücretsiz olacak oyunlar: Amnesia Collection (Normal satış fiyatı: 29,99 dolar), Hue (Normal satış fiyatı: 19,99 dolar), Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (Normal satış fiyatı: 19,99 dolar), Sky Force Anniversary (Normal satış fiyatı: 9,99 dolar)

Playstation 3 oyun konsolu için: Hustle Kings (Normal satış fiyatı: 9,99 dolar), Monster Jam Battlegrounds (Normal satış fiyatı: 9,99 dolar), Sky Force Anniversary (Normal satış fiyatı: 9,99 dolar)

Mobil oyun konsolu Playstation Vita için: Hue (Normal satış fiyatı: 19,99 dolar), Sky Force Anniversary (Normal satış fiyatı: 9,99 dolar)

Playstation Plus üyelik fiyatları ise 55 ile 70 dolar arasında değişkenlik gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın