Eleaf İstick Pico Elektronik Sigara Modeli


Eleaf İstick Pico dünyada en çok tanınan elektronik sigara modelidir. Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan İstick Pico yeni başlangıç yapacak olan bir kullanıcıya da üst düzey elektronik sigara kullanan birine de hitap etmektedir.

1 adet 18650 pil ile çalışan cihaz maksimum 75W çıkış gücüne sahiptir. 2 ml likit kapasitesi ile gün içinde kulanım ihtiyacını karşılamaktadır.

Genel olarak elektronik sigaraya ilk defa başlayacak olanların tercih ettiği bir cihazdır. Kolay kullanımı ile dikkatleri hep üzerine çekmeyi başarmıştır. Kullanılacak atomizere göre hem ciğer hemde boğaz çekimi yapılabilir.

Yedek parça sıkıntısı yaşanmayan bir cihaz olduğundan çok sık tercih edilmektedir. Buhar performansı bakımından oldukça iyi olan Eleaf istick Pico aroma lezzetini de alabileceğiniz en iyi cihazdır.

İstick pico model bakımından çok çeşitli olsa da Pico modeli en çok satılan çeşidi olmuştur. Sigaranın zararlı alışkanlıklarından kurtulmanın en iyi yolu olan elektronik sigara ile sizlerde bağımlılığınızdan kısa sürede kurtulun.

Eleaf İstick Pico Özellikleri

Eleaf markasının amiral gemilerinden olan İstick pico ile sizlerde kolaylıkla elektronik sigaraya uyum sağlayabilirsiniz.

  • 22 mm çap * tank 55mm boy
  • 18650 1 adet pil ile çalışır
  • 2 ml Likit kapasitesine sahiptir
  • 510 bağlantı tipi
  • 1-75W çıkış gücü
  • 200-600 F sıcaklık kontrol ayarı

Eleaf İstick Pico ile elektronik sigara kullanmanın rahatlığını yaşayın. Sigara ve nikotin bağımlılığınızdan kısa sürede kurtulun. Bol buharlı Günler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Veterinerbayrampasa.com

Veteriner bulmak bazen çok zor olabiliyor. Evcil hayvan besleyen kişiler en iyi veterineri bulmak için …

Bir cevap yazın