Elephone S9, kavisli ekranıyla uygun fiyata satışa sunulacak

Uygun fiyatlı ve donanımlı bir akıllı telefon olan Elephone S9’un detayları ortaya çıkmaya başladı.


Elephone isimli üretici S9 modeli hakkında detayları paylaştı. Oldukça şık duran ve sağ sol taraflarından kavisli ekranıyla Samsung amiral gemilerini hatırlatan Elephone S9 donanım açısından da oldukça zengin. Çerçevesiz ekrana sahip olan S9’un genelde pahalı olan emsallerine karşı daha uygun fiyatla satılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Geçtiğimiz ay ön siparişe çıkan Elephone S8’den sonra telefonlar kargolanmaya başlandı. yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı bilinen Elephone’un S9 modelinin özellikleri de gün yüzüne çıkmaya başladı. 18: 9 en / boy oranına sahip kavisli kenar AMOLED ekrana sahip olan telefon Snapdragon 660 işlemci kullanıyor. Şirket 2018 yılının amiral gemisi olarak düşündüğü Elephone S9 modelini, henüz net bir fiyat belirlemese de uygun fiyattan piyasaya çıkartacağı söyleniyor.

AYNI ÖZELLİKLER, DAHA DÜŞÜK FİYAT

Samsung’a benzerliği dikkat çeken Elephone akıllı telefonlarının tesadüfi şekilde model isimleri de aynı. Snapdragon 660 gibi işlemciler kullanan bir telefonun performans bakımından orta sınıfı zorlayabilecek yapıda olduğu söylenebilir. Donanımsal olarak tatmin ettiği sürece kullanılabileceğine inanındığımız Elephone modellerini, ayni özellikteki telefonlara daha fazla para vermeden sahip olunabiliyor. Kısacası bütçe dostu bir telefon olarak karşımıza çıkan Elephone S9, Türkiye’ye gelirse cebini düşünen birçok kişi tarafından satın alınabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın