En sevilen bulmaca oyunlarından Monument Valley 2 artık Android’de de oynanabiliyor

iOS’ta fazlasıyla satın alınarak indirilen Monument Valley 2 oyunu en sonunda Android kullanıcılarına da geldi. Oyunu Play Store’dan 17.99 TL’ye satın alabilirsiniz.


iOS kullanıcıları arasında favori oyunlardan biri olan Monument Valley 2 bulmaca oyunu en sonunda Android mobil işletim sistemi kullanan cihazlardan için de artık indirilebilir durumda. İlk 2014 yılında piyasaya çıkan Monument Valley iOS’da 15 milyondan fazla kez indirildi. WWDC 2017’de Apple, görsel açıdan  oldukça çekici olan oyunun devamının da geleceğini duyurmuştu ve akabinde oyunun ikinci versiyonu olan Monument Valley 2, Apple AppStore’da yayınlandı. iOS sürümünden dört ay sonra Monument Valley 2 şimdi Android cihazlarda da kullanılabiliyor.

Monument Valley 2, Android 4.4 ve üzeri sürümlerde çalışan cihazlar için kullanılabilir. AppStore’daki gibi Play Store’da da oyunun fiyatı değişmiyor ve 17,99 TL’den satışa sunuluyor. Oyuna baştan para ödediğiniz için oyun içinde herhangi bir özellik yada para satın almıyorsunuz. Dünyanın en çok oynanan mobil bulmaca oyunlarından biri olan Monument Valley, bu yeni versiyonuyla grafik konusunda da kendini aşmış görünüyor. Rahatlatıcı müzikleri, hipnotize eden mekanları ve geometrik dünyanın ne kadar güzel bir şekilde harmanlandığını göreceğiniz oyun, Ro ve kızının büyülü mimari, yanıltıcı yollar ve hoş bulmacalarla karşılaştığında yapmaları gerekenleri size sormasıyla devam ediyor.

İLK OYUNU OYNAMASANIZ DA OLUR

İlk oyunu oynamadıysanız çok da önemli değil. Oyunun birinci versiyonuyla ikinci versiyonu arasındaki en önemli farklılık bulmacalar ve engeller. Bunun dışında geliştiriciler de oyunu ilk defa oynayanların da ikinci versiyondan başlanabileceğini dile getiriyorlar.

Oyunu Android kullanıcıları buradaki linkten indirebilirler.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın