Esat Özcan Twitter PaylaşımlarıBirçok kesimi etki altına alan popüler sosyal medya platformlarından Twitter  https://twitter.com/esatozcann üzerinde son derece aktif bir yazar olan Esat Özcan, yaşamını İzmir şehrinde idam ettiriyor. Pek çok gazete ve dergiye içerik üreten ve editörlük yapan Özcan gündeme damga vuran pek çok konuyu irdeleyerek kendi deyimiyle az ve öz yazarlık yapıyor. Güncel haberlerin yanı sıra edebiyat ve siyasete ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Özcan, sivri dili ile tanınıyor.

Esat Özcan Twitter Paylaşımları

Yazıları ve paylaşımları her kesime hitap eden Esat Özcan, 2014 yılından bu yana Twitter platformunu aktif bir şekilde kullanıyor. Daha çok popüler olaylara dair paylaşımlar yapan ve kısa sözler paylaşan Özcan, oldukça eleştirmen bir tavırla gündemi yoruluyor. Özellikle genç kitleler tarafından oldukça sevilen Özcan, geçmiş zamanlara yönelik öğretici yazılar paylaşıyor. Her gün takipçileri için paylaşımda bulunan Twitter yazarı, siyasi olaylara ilişkin düşüncelerini de Twitter hesabı üzerinden dile getiriyor.

Esat Özcan Kaç Takipçisi Bulunuyor?

Gündem yazarı olarak bilinen Esat Özcan, beş yılı aşkın bir süredir Twitter üzerinden paylaşımlar yapmaya devam etmekte olup 75 binin üzerinde takipçi kitlesine sahiptir. Günden günde takipçi sayısını artıran Twitter fenomeni, sempatik ve son derece güler yüzlü mizacıyla dikkatleri üzerine topluyor. Ünlü editör aynı zamanda İnstagram hesabında da paylaşmış olduğu birbirinden farklı fotoğraflar ile geniş bir takipçi kitlesine sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her Soruya Cevabı Var

Her Soruya Cevabı Var Gün içinde insanların aklına onlarca soru takılır. Görülen rüyanın anlamı merak …

Bir cevap yazın