Facebook kendi video düzenleme uygulamasını test ediyor

Facebook canlı yayınlarda ve video düzenlemelerinde kullanılmak üzere yeni bir uygulama üzerinde çalışıyor ve şu an test aşamasında.


Facebook belki de kullanıcılarını kendine bağlamak için sürekli geliştirme yapan en büyük şirket. Son zamanlarda getirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekliyor. Facebook’ta canlı yayınlarda ve videolarınızda kullanabileceğiniz bir video düzenleme programı şu an test aşamasında. Multi-Kamera ve GFX desteği olan yeni video düzenleme uygulaması birden fazla kamerayla da çekime izin veriyor. GFX desteğiyle de daha keskin ve net görüntüler hazırlayabiliyorsunuz.

EYLÜL AYINDAN BERİ ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR

Çekilen videoları çeşitli konumlarda kullanabilme, birden fazla videoyu aynı anda ekleyebilme ve çeşitli filtreler ile düzenlemeye imkan tanıyan Facebook video düzenleme uygulaması Eylül ayından beri test ediliyordu. Test aşamasının sonuna gelindiği tahmin ettiğimiz uygulamanın hizmete sunulmasının da kısa bir süre sonra gerçekleşeceğini düşünüyoruz.

İçine çeşitli logo ve resimler de entegre edebileceğiniz, kapsamlı bir video düzenleme uygulaması olması planlanıyor. Böylelikle telefonunda video düzenleme programı olmayan kullanıcılar da videolarını bu uygulama ile düzenleyebilecek. Hatta belki düzenlenmiş videoları telefonlarına bile kaydedebilecekler. Uygulamanın ne kadar etkin kullanılacağı ve diğer özellikleri uygulama resmi olarak kullanıma açıldığında belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sıra Bulucu Aracımız

Sıra Bulucu Aracımız   İnternet sektörünün artan popülaritesi ile günümüzde birçok araç ön plana çıkmaktadır. …

Bir cevap yazın