Facebook’un yeni Video Chat uygulaması Bonfire, Android’de kullanılmaya başlandı

Facebook’un son bağımsız uygulaması Bonfire, Video chat kavramına yeni bir anlam katmak için yakında tüm platformlarda kullanıma açılmış olacak. Android kullanıcıları ise uygulamayı indirip yakın zamanda kullanabilecek.


Facebook’un en son testlerini gerçekleştirdiği ve Facebook’un kendi uygulamasından tamamen bağımsız olarak çalışan Video Chat uygulaması Bonfire artık Android mobil işletim sistemi kullanan cihazlarda yüklenip kullanılabiliyor. Facebook’un yeni  görüntülü sohbet uygulaması olan Bonfire, Play Store’da ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ne yazık ki, coğrafi sınırlamalar nedeniyle şimdilik büyük bir kitle uygulamayı kullanamasa da yakın zamanda tüm dünyada kullanılmaya başlanacağı düşünülüyor. Peki Facebook Bonfire’ın diğer Video Chat uygulamalarında farkı nedir ?

BONFIRE, DAHA ÖNCE SUNULMAMIŞ ÖZELLİKLERE SAHİP

Diğerlerinin aksine, Bonfire Facebook’un ekosistemiyle birebir çalışmaktadır. Örneğin, bir sohbet sırasında ekran görüntülerini yakalamak ve Instagram’a yüklemek (veya WhatsApp üzerinde paylaşmak) yalnızca Bonfire’daki ekran görüntülerinde yer alan özelliklerden biridir. Bunu diğer video chat programlarıyla yapabilirsiniz ancak Bonfire bunu tek buton ile kolayca yapabiliyor. Messenger’daki mevcut bölünmüş ekranlı grup video görüşmelerinin aksine Bonfire, pencereleri yeniden boyutlandırmayı da mümkün kılıyor. Platforma özgü birçok filtre ve çıkartmaya sahip olan Bonfire aynı anda 8 kişiyle videolu görüşme yapmaya da olanak sağlıyor. Çeşitli efektler ve ve ilginç özellikleri bünyesinde bulunduran Bonfire uygulaması yakın zaman Türkiye’de de kullanıma sunulacak. Apple iOS kullanıcıları için şu an hiçbir bilgi olmasa da Android kullanıcıları uygulamayı popüler yaptıktan sonra mutlaka uygulamanın iOS’a da geleceği tahmin ediliyor.

Bonfire Uygulamasının Türkiye’de kullanıp kullanılmayacağını buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Finlandiya Girişimci Vizesi 2022 Başvuru İşlemleri

  Finlandiya Girişimci Vizesi 2022 Başvuru İşlemleri     Avrupa’nın en büyük sekizinci ülkesi olan …

Bir cevap yazın