FIFA 2018’in süper ligdeki en iyileri belli oldu

Piyasaya çıkışına 1 hafta kala Fifa 2018’in en değerli ve en iyi oyuncuları belli oldu.


Önümüzdeki hafta satışa çıkması beklenen Fifa 2018’in detayları da gelmeye devam ediyor. Süper ligde top koşturan en iyi oyuncuların listesi de yayınlandı. Gerçekleşen transfer, oyuncu kondisyonları ve becerilerinin yarıştığı listede ciddi bir eleme gerçekleştirildi. Demodan biraz daha farklı olan tam sürümde oyunculardan da tam verim alınabiliyor.

İLK 3’Ü YABANCI OYUNCULAR OLUŞTURUYOR.

Fifa 2018’in ilk 3’ünde Türk oyuncular maalesef yok. Pepe’nin 1.liği göğüslediği listede Quaresma 2. olarak yer alıyor. İlk 2 oyuncu Beşiktaş’tan ve 3. oyuncu ise Galatasaray’dan çıkıyor. Ünlü kaleci Fernando Muslera da 3. sırada yerini alıyor. Sonrasında ise ilk Türk oyuncu olan Oğuzhan Özyakup ise Beşiktaş’tan ve 14.sırada yerini alıyor. Listede sadece 3 büyükler değil diğer anadolu takımlarından da oyuncular yer alıyor. Kimi yabancı kimi Türk futbolcular tamamen süper lig değerlendirilerek listeye alınmış durumda.

OYUNDA BİR ÇOK DEĞİŞİKLİK YAPILACAK

Fifa serisi oyunların yapay zeka kullanıldığı ve bu özelliği yıllardır bünyesinde bulundurduğu biliniyordu ancak Fifa 2018 ile yapay zekayı aşmış durumda olacak. Oyuncu hareketleri ve defans – hücum noktalarında yapay zekanın nimetlerinden oldukça faydalanacak olan oyuncuları Fifa 2017’den daha zor bir oyun bekliyor. Ayrıca Fifa 2018’in içinde Süper lig ve A Milli futbol takımının da bulunması Türk oyuncuları oyuna daha çok bağlamaya itiyor. Oyunun Steam üzerinden yayınlanma tarihi ise 29 Eylül 2017 ancak teknoloji mağazalarındaki fiyatı ve ne zaman satışa açılacağı hakkında ise henüz net bir tarih verilmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-sertifikalar.com

Sertifika almak, o konuya hâkim olunduğu anlamına gelir. Bu konuda aileler çok daha bilinçli hale …

Bir cevap yazın