G.Skill, Dünyanın en hızlı 32 GB DDR4 Ram’ini tasarlıyor.

G.Skill firmasının yeni tasarladığı dünyanın en hızlı DDR 4 bellek kiti Trident Z 32 GB, önümüzdeki aylarda satışa sunulacak.


Tek slotta DDR 4 ram kitlerinin daha hızlısının gelemeyeceğini düşünüyorsanız , yanılıyorsunuz. G.Skill tarafından tasarlanan tek slot 32 GB DDR 4 ram 4266 MHz hız derecesiyle oyun meraklılarını cezbedeceğe benziyor. Tek parça 32 GB olan Ram’in ismi ise Trident Z. Ram kiti RGB led teknolojisini de destekliyor ve anakartınıza entegre ettiğinizde kasanızın içinde sınırsız renk desteğiyle neredeyse parlıyor.

INTEL İLE TAM UYUMLU

G.Skill, en yeni 32 GB Trident Z RGB bellek kitinin, ultra yüksek performanslı Samsung B-die DDR4 IC’leri ile donatılmış olduğunu ve bu komponentlerin de yardımıyla mükemmel bir performans sağladığını belirtiyor. G.Skill Trident Z’nin ayrıca Intel’in 8. nesil çekirdek aile için de tasarlandığı gelen açıklamalar arasında. Trident Z şimdiden ön siparişe açıldı ve yurt dışı satış fiyatı Amazon.com üzerinden yapılıyor. 210 dolarlık fiyat etiketine sahip olan Ram’in teknoloji marketlerine girmesi ve dünyada ki tüm pazarlarda satışa sunulması ise 2-3 aylık bir sürede gerçekleşecek. G.Skill ürünlerinin bir çoğunun ülkemizde satışının yapıldığı göz önünde bulundurulursa G.Skill Trident Z’de yakın zamanda teknoloji marketlerinde ve bilgisayar parçaları satan mağazalarda yerini alacaktır. Türkiye’de satış fiyatı henüz belli olmasa da 800 ile 900 TL arasından satılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın