Galaxy A 2018 hakkında detaylar belirginleşiyor

Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtması beklenen orta sınıfın amiral gemisi olacak Samsung Galaxy A 2018 hakkında detaylar sızmaya başladı. Galaxy A 2018 çerçevesiz olabilir.


Samsung’un uzun zamandan beri beklenen ve orta segmentte liderliği alacağı düşünülen telefonu A 2018 önümüzdeki yılın Ocak ayında tanıtılması bekleniyor. Infinity Display adı verilen ekranıyla çerçevesiz bir yapıya sahip olacak telefon tasarım açısından güzel detaylar barındırıyor.

SONSUZ EKRAN TASARIMIYLA BİR ADIM ÖNDE

Samsung A 2018 tamamen çerçevesiz yapısıyla hoş bir tasarıma sahip. Samsung’un daha önce S8 modelinde kullandığı sonsuz ekran teknolojini A 2018’de de görmek mümkün. Samsung A 2018’de kullandığı çerçevesiz ekranla, bu tarz ekran yapısına alıştığını gösteriyor. Orta segment telefonlar içinde ilk çerçevesiz akıllı telefon olan A 2018 bu konuda bir ilki temsil edecek.

ÖN TARAFTA EKRAN TUŞLARI BULUNMUYOR

iPhone X’ten de aşina olacağımız gibi Samsung A 2018’de ön tarafı tamamen ekran yapacağı için telefona herhangi bir ekran tuşu koymamış. Bunun yanı sıra 18: 9 full HD desteği olan telefon 16 GB dahili hafıza ile birlikte gelecek. 4 GB belleğin hizmet vereceği telefonda iki adet kamera bulunuyor. Arka kameranın 16 Mp olacağı belli iken ön kameranın kaç MP olacağı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca Ocak ayında tanıtılması beklenen telefonun hangi işlemciyi kullanacağı, batarya gücü ve diğer detayları hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Telefon hakkındaki tüm bu bilgilerin sızıntı haberlerden derlendiğini ve telefon çıkana kadar doğrulanmayacağını da ekleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Seksi Fantazi Sütyen Takımları İçin Pamuk Tenim!

    Fantazi Sütyen Özenle üretilmiş ve dikkatli bir şekilde piyasaya kazandırılmış iç giyim unsurlarının …

Bir cevap yazın