Gamex 2017 oyun fuarı sona erdi

Gamex 2017, 14-17 Eylül tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşti. Ziyaretçi akınına uğrayan fuarda online oyun stantları oldukça ilgi gördü.


GameX Uluslarası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı bugün tamamlanarak ziyaretçilere kapıları kapattı. İş bankasının sponsorluğunda gerçekleşen fuarın ilk günü yoğun ilgiden dolayı izdiham yaşandı. Daha çok online oyunların yer aldığı fuarda 10-19 yaş arası genç grubun ilgisi oldukça fazlaydı. Oyunları denemek isteyen ziyaretçiler stantların önlerinde ve girişte yoğun sıralar oluşturdular. 4. kez gerçekleşen fuarın içinde mobil mağazası bulunan Teknosa da oldukça ilgi gördü.

BLACK DESSERT STANDI OLDUKÇA İLGİ GÖRDÜ

Fuar alanının da girişinde bulunan Black Dessert oyununun standı en çok ilgi gören stantlardan biriydi. Bunun yanı sıra oyunu denemek isteyen ziyaretçiler, stant içinde kurulan oyun bilgisayarları ile oyunu deneyimlediler. Oyun karakterlerinin kostümlerini giyen mankenler de oldukça ilgi gördü. Oyun karakterleriyle bol bol fotoğraf çektiren oyun severler, oyunlar hakkında bilgi alıp daha önce oynanan bölümlerin de videolarını izleme şansları buldu.

OYUN AĞIRLIKLI EN BÜYÜK FUAR

Türkiye çapında oyun sektöründe gerçekleşen en büyük fuar olma özelliğini taşıyan Gamex 2017’in katılımcı listesinin büyük bölümünde online oyunlar yer alıyor. Ayrıca mobil oyunların ve aplikasyonların da denendiği fuarda Mc Donalds yemek sponsoru ve Redbull da içecek sponsoru olarak yer alıyor. Online oyunları çevrim içi deneyimleyen oyun severler ayrıca bazı stantlar tarafından verilen deneme kodlarıyla da kendi bilgisayarlarında oyunları deneyimleyebilecekler. Toplamda 2 salonda gerçekleştirilen Gamex 2017’nin önümüzdeki sene daha da büyümesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın