Garantili Takipçi Satışı Yapan Siteler


Sosyal medya da takipçi ve beğeni, kullanıcılar için birçok anlam ifade ediyor ve buna bağlı olarak da kullanıcılar takipçi satın almak için girişimlerde bulunuyor. Ne yazık ki takipçi adına satış yapanların bir çoğu gerçek olmayan takipçiler ile müşterilerinin paralarının ve zamanlarının boşa gitmesine zemin hazırlamaktadır. 2019 yılında tercih edilecek sosyal medya hizmetleri şirketi olarak Crovu markası şuan için en çok tercih edilen markadır. Bu firma gibi kurumsal olarak işini kaliteli yapan siteleri bulmak, sizi sahte takipçilerden kurtaracağı gibi garantili takipçilere sahip olmanızı sağlar. Bu tür kurumsal firmalar ile çalışmanız halinde, alacağınız takipçilerin herhangi bir neden dolayı düşmesi durumunda telafisi gerçekleştirilir. Garantili takipçi satışı yapan siteler genel olarak bu piyasanın öncü siteleridir ve verdikleri hizmetlere güvendikleri için müşterilerine garanti sunarlar.
Satın Alınan Takipçi Neden Düşer?
Satın alınan takipçilerin düşmesi için birçok neden vardır. Bu nedenlerin başında ise, Instagram tarafından yapılan güncellemeler gelir. Güncelleme ile birlikte birçok hesap kapanır, bu kapanma ile birlikte takipçi sayısında düşüşler olur. Güncellemeler ile birlikte çok fazla düşüş gerçekleşmez. Bir diğer neden ise, kullanıcıların isteği dışında takip etme durumudur. Piyasada bulunan takipçi sitelerinin büyük bir çoğunluğu şifre isteyerek bedava veya ücretsiz olarak takipçi gönderme vaadinde bulunur ve kullanıcının şifresini girmesi ile birlikte, o firma hesap üzerinde yetki sahibi olur. Bu kişi veya firmalar sonrasında takipçi satın alan müşterilerine, ele geçirdikleri sosyal medya hesaplarını takipçi diye gönderir. Doğal olarak sosyal medya kullanıcıları da bu sayfaları takibi bırakır. Bu tür durumlar ile karşılaşmamak için Crovu sosyal medya hizmetleri gibi sizden şifre istemeyen firmaları tercih etmek de fayda var. Bu tür firmalar sizden asla şifre istemez ve garantili olarak size takipçi satışı yaparlar. Sizin hesabınızı kullanmak isteyen sitelerden uzak durmak sizin için avantajlı bir durum olacaktır. Crovu takipçi nasıl satın alınır? Diye Google’da bir araştırma yaparak siz de garantili takipçilere sahip olmak için mantıklı bir eylemde bulunmuş olacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın Büyük İlgiyle İzlediği Süper Kahraman Filmleri

İnsanlar dillerin geliştiği an itibariyle masallar, hikayeler ve mitler yaratarak kitlelere birşey anlatmaya çalışmıştır. Gelişen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir