Gebelikte Kullanılan BitkilerGebelikte Kullanılan Bitkiler

Şifalı bitkiler her derde deva gibi görünse de her durumda kullanılmaz. Özellikle gebelik süreci çok önemli, bir süreç olduğu için her bitki kullanılmaz. Site en güncel bilgileri sizlerle paylaşan bir sitedir. Sitede yer alan her bilgi kesinlikle doktor reçetesi yerine geçmez. Hastalıklar hakkında bilgi almak ve bazı doğal reçeteler yayınlanır.

Gebelik Belirtileri

Gebelik doğal bir süreçtir. Hafta hafta gebelik sürecini takip etmek ve bebeğin oluşum evreleri hakkında bilgi almak için siteye giriş yapabilirsiniz. Gebelik oluşurken kadının vücudunda bazı belirtiler oluşur. Bulantı bu şikayetlerden en çok görülen belirtidir. Bulantı için şifalı bitkiler içinde sadece zencefil kullanımı bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Kullanacağınız her bitkisel yöntemi mutlaka doktorunuza danışmanız gerekir. Bulantı, kusma, uyku hali gebelikte görülen diğer belirtilerdir. Limon ve hafif tuzlu gıda tüketmek bu belirtileri hafifletir.

Gebelikte Tehlike İşaretleri

Gebelik doğal bir süreç olmasına rağmen bazı tehlike belirtilerini bilmek gerekir. Gebelikte görülen kanama her zaman acil durum gerektiren bir durumdur. Karın bölgesinde oluşan şiddetli ağrı, ateş, tansiyon yüksekliği, ileri evre çarpıntı hastalık belirtiler olarak değerlendirilir. Son aylarda görülen suyun gelmesi acil bir durumdur. Bebeğin hareketlerini hissetmezseniz hemen güneşe çıkın ve şekerli gıdalar tüketin. Bunlara rağmen hala hissetmiyorsanız mutlaka kadın doğum doktorunuz ile görüşmeniz gerekir. Faydalı bilgileri öğrenmek ve her konu hakkında bilgim olsun diyorsanız siteyi ziyaret etmeniz gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bitcoin Ne Kadar?

Dijital dünyada sürekli adından söz edilen ve gelecek yılların tek para birimi olacağı finansörler tarafından …

Bir cevap yazın