Google, Android için Kişiler uygulamasını güncelliyor

Google hem Android telefonlarda hem de iOS tabanlı cihazlarda kullanılan ve iyi bir yedek kaynağı olan Google Kişiler Android uygulaması güncellenerek yeni özellikler eklendi.


Google’ın Kişiler uygulaması telefon rehberiniz için mükemmel bir yedekleme kaynağı. Android kullanan hemen hemen herkes Google Kişileri kullanıyor ve telefon rehberlerini bu uygulama üzerinden yedekliyorlar. Google, Kişiler uygulamasına yeni bir güncelleme getirerek daha kullanımı kolay ve işinize yarayacak özellikler kattı. Android Google Play Store üzerinden 2.2 versiyonunu indirerek bu özelliklerden hemen yararlanabilirsiniz.

FOTOĞRAFLAR DAHA DA BÜYÜDÜ

Google Kişilerin en büyük özelliklerinden biri olan Gmail yada Google hesabı sahibi kişinin profil fotoğrafları eskiden küçük bir ikon olarak görünüyordu. Google son güncellemede bu fotoğrafları büyüttü ve rehberinize ekledi. Ayrıca bu fotoğraflar altına daha kolay iletişime geçilmesi için çeşitli ikon setleri eklendi. Google kişilerde bulunan iletişim yollarında da gelişmeler yapıldı. Eski sürümde bulunmayan direkt video araması ve sesli arama bu yeni güncellemede kullanıcılarla buluştu.

DİZİN GÖRÜNÜMÜ BAŞTAN SONA DEĞİŞTİ

Eskiden sadece listemeleme şeklinde olan kişiler listesi isteğe bağlı olarak değiştirilebilir oldu. Böylelikle artık rehber görünümünü siz belirleyebiliyor ve eski, sıkıcı kişiler listesinden kurtulabiliyorsunuz. Google Kişiler, Play Store üzerinden şu an indirilebilir durumda ancak henüz Türkçe dil desteği gelmedi. Kısa süre içinde Türkçe’nin de Play Store’a eklenmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzman Şekilde Web Tasarım Hizmeti

Firmayı ziyaret eden müşteriler SEO uzmanı kişiler ile irtibata geçerek gerekli işlemleri en profesyonel şekilde …

Bir cevap yazın