Google Fotoğraflar artık Fotoğraf Albümleri oluşturacak

Google Fotoğraflar uygulamasında bulunan fotoğraflar yapay zeka ile fotoğraf albümlerine dönüşecek. Google bu albümleri basıp anı oluşturmanıza da imkan sağlayacak.


Google’ın fotoğraf uygulaması olan Google Fotoğraflar, son yıllarda bir çok kullanıcı tarafından kullanılmaya başlandı. Senkronize olarak telefonunuzdaki fotoğraflarla uyumlu çalışan Google Fotoğraf artık yepyeni bir özelliği kavuştu. Google Fotoğraflara yüklediğiniz her fotoğraf birleşip bir fotoğraf albümü olacak. Yapay zeka kullanılarak yapılacak olan bu albümleri istediğiniz şekilde de paylaşabileceksiniz.

ÖNERİLEN ALBÜMLER SEKMESİ GELİYOR

Google fotoğraflarınızdan otomatik olarak oluşturulan albümleri “Önerilen albümler” adı altında size sunacak. Bu fotoğraflar sizin gittiğiniz bir geziyi yada bir etkinliği kendi kendine özel bir algoritma ile birleştirecek ve albüm haline getirecek. Bu albümün içindeki fotoğrafları isterseniz düzenleyebilir, ekleme ve çıkartma yapabilirsiniz.

GOOGLE BU ALBÜMLERİ BASIP SATACAK

Google’ın pek tarzı olmasa da iyi bir anı oluşturmayı hedefliyor. Google Fotoğraflardan ortaya çıkan albümleri Google ayrıca baskı haline getirecek ve sizin için basacak. Büyük albüm ve cüzdan albümü şeklinde 2 farklı albüm alternatifi bulunan Google albümleri 9.99 ve 19.99 dolara satılacak. Eklediğiniz her fotoğraf için 0,35 dolar ve farklı cilt tipleri için de 0.99 dolar ödeme yapmanız gerekecek. Yakın zamanda ABD’de başlanan bu uygulama ile fotoğraf albümlerine kavuşan birçok kullanıcı var. Bu uygulamanın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği, geleekse de ne zaman geleceği hakkında maalesef net bir bilgi yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzman Şekilde Web Tasarım Hizmeti

Firmayı ziyaret eden müşteriler SEO uzmanı kişiler ile irtibata geçerek gerekli işlemleri en profesyonel şekilde …

Bir cevap yazın