Google Home Mini 4 Ekim’de tanıtılacak

Google’ın kablosuz hoparlörü Google Home daha ekonomik bir model ile geliyor. Daha makul fiyatlı ve daha küçük olan Google Home Mini 4 Ekim’de tanıtılabilir.


Google 4 Ekim’de sadece Pixel 2 serisini tanıtmayacak. Başka model ve ürünlerin de tanıtılacağı tahmin edilen tanıtımda Google’ın kablosuz hoparlörü Google Home Mini’nin de tanıtılması bekleniyor. Daha küçük ve daha ekonomik bir fiyattan satılması beklenen hoparlörün alıcısının da çok olacağı ön görülüyor.

SON DÖNEMİN TRENDLERİNDEN AKILLI HOPARLÖR

Son zamanlarda Bluetooth yada Wi-Fi  üzerinden akıllı cihazlara bağlanarak ses veren hoparlörler oldukça popüler oldu. Çizgi filmlere bile konu olan bu cihazların popülaritesine Google da kayıtsız kalamadı ve daha önce çıkarttığı Google Home modelinin Mini versiyonunu tanıtmaya karar verdi. Tamamen sızıntı haberlere göre verilen bilgilerde Google bu cihazı da Pixel 2 serisi telefonlarını tanıtırken sunmayı hedefliyor.

GOOGLE HOME’DAN DAHA VASAT BİR HOPARLÖR

Google’ın kalitesiz bir ürün getirmeyeceği ve üretmeyeceği bilinen bir gerçek ancak ilk çıkan Google Home ile kıyaslandığında Google home Mini daha az kaliteli bir ses düzeyi üretecek. 49 dolarlık satış etiketiyle satışa sunulması tahmin edilen hoparlörün Google Assistant ile birlikte geleceği de gelen iddialar arasında. Cihazın üst tarafında bulunacağı tahmin edilen 4 noktanın akıllı cihaz ile olan bağlantısını, ses düzeyini ve hatta pil durumunu da göstereceği tahmin ediliyor. Küçük bir elips küre şeklinde üretilmesi beklenen cihazın taşınabilir olması ise en büyük avantajı olarak görülüyor. Sızan haberler arasında şimdilik sadece 3 renk seçeneği bulunacak olan Google Home Mini, siyah, gri ve turuncu renk formlarına satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın