Google Keep yeni renkleriyle karşımızda

Google’ın not alma uygulaması olan Google Keep yenilenerek 4 yeni renge kavuştu. Artık daha iç açıcı olan Keep hizmete sunuldu.


Google sadece telefon ve iç yazılımlarına önem vermiyor. Google şirketinin içinde yer alan departmanlar da çalışmaya devam ediyor. Bunun en büyük kanıtlarından biride Google Keep. Google’ın popüler not alma uygulaması Google Keep 4 yeni renk ile daha canlı renkler üzerine not almanıza olanak tanıyor.

SADE ARAYÜZ VE CANLI RENKLERLE KOLAY KULLANIM

Keep uygulamasının en önemli özelliklerinden biri olçan kolay kullanım Google Keep uygulamasının güncellendikten sonraki halinde de devam ediyor. Gmail ile entegreli çalışabilen Keep uygulaması telefonunuzdan yada bilgisayarında girdiğiniz notları birbirleriyle senkronize olarak saklayabiliyor. Yani bilgisayarında girdiğiniz notu telefonunuzdan, telefonunuzdan girdiğiniz notu da bilgisayarınızdan okuyabiliyorsunuz. Ayrıca Google takvim ile beraber çalışabilen Keep, etkinlik eklediğiniz takvime de etkegre olabiliyor.

4 FARKLI RENK EKLENDİ

Google’ın neredeyse her uygulamada kolay kullanım ilkelerini benimsediğini biliyoruz. Bu bağlamda Google Keep uygulaması için gözü yormayacak 4 renk eklemesi daha yaptı. Bu renkler ise Koyu mavi, mor, kahverengi ve pembe. Şimdilik sadece Android işletim sistemlerinde kullanılabilen bu versiyon gözü yormayacak yenilikleriyle indirilebilir durumda. Ayrıca yakın zamanda iOS mobil işletim sistemli cihazlarda da aktif olması beklenen uygulama Android için tamamen ücretsiz olarak indirilebilirken iOS için de yüne ücretsiz olarak sunulması bekleniyor. Not alma sistemi tamamen aynı olan Keep uygulamasına ayrıca keep.google.com adresinde de kolayca ulaşabilirsiniz. Buradan yazdığınız tüm notların telefonunuzdaki uygulama ile senkronize olacağını da ekleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın