Google Pixel 2 telefonunu tanıtmayı planlıyor

Google’ın amiral gemisi Pixel 2’nin iPhone tanıtımından hemen sonra Ekim ayının başlarında tanıtılacağı iddia ediliyor.


Türkiye’de çok fazla kullanılmasa da oldukça farklı özellikler sunan ve Google’ın mobil sektörde amiral gemisi olarak değerlendirilen Pixel 2 akıllı telefonunun yakın zamanda tanıtılacağı iddia ediliyor. Google’a yakın bir kaynak olan Evan Blass’ın Twitter hesabından attığı tweet’e göre Google Pixel 2 , ekim ayının başlarında tanıtılacak. Tasarım ve özellikler noktasında henüz net bir bilgi olmamasına rağmen yurtdışında bulunan hatırı sayılır kullanıcı topluluğu tarafından oldukça merak ediyor.

YENİ İŞLEMCİ DE GELİYOR

Evan Blass ayrıca attığı bir başka tweet ile Google Pixel 2’nin geliştirilmiş yeni bir işlemci ile çalışacağını da belirtiyor. Google Pixel 2’nin Qualcomm Snapdragon 836 işlemcisiyle çalışacağını belirten Blass, bu işlemcinin eski işlemcilere göre daha verimli olduğunu ve şimdiye kadarki hız deneyimlerimizi tekrar değerlendirmemiz gerektiğini de yorumluyor. Yurtdışında dahi iPhone’un en büyük rakiplerinden biri olan Google Pixel telefonları daha önceki versiyonlarında da hatırı sayılır derecede hızlı işlemciler kullanıyordu.

İŞLETİM SİSTEMİNDE İYİLEŞTİRMELER YAPILIYOR

Google tarafından geliştirilen Pixel 2 yine android işletim sistemi kullanacak ancak bu telefon için ayrıca Android eklentileri de gelen iddialar arasında yer alıyor. Tam entegre Android sistemi ile birlikte yeni işlemcisiyle kullanıcılarını memnun etmesi beklenen Pixel 2 Android’in daha da gelişmesinde rol oynayacak. Google Pixel 2 ile yapılan tüm gelişmeler diğer android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlara da yansıyacak ve tam verim alınması planlanacak. Ayrıca Android Kitkat’tan sonra tanıtılan Android 8.0 Oreo’nun Google Pixel 2’de de kullanılacağı gelen iddialar arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Promosyon Çantası İmalatı Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Promosyon Çantası İmalatı Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz? Firmalar reklam için farklı işlemler yaparlar. Bu …

Bir cevap yazın