Google Pixel 2’nin tanıtım tarihi belli oldu

Google’ın yeni amiral gemisi olan Pixel 2 modeli, 4 Ekim tarihinde meraklılarıyla buluşacak. Akıllı telefonda ciddi geliştirmeler olduğu tahmin ediliyor.


Türkiye’de pek kullanılmasa da Google’ın akıllı telefonu olan Pixel serisinin son modeli Pixel 2’nin dünya lansmanının tarihi belli. Google tarafından yayınlanan bir video ile tüm soruların cevaplarını 4 Ekim’de alabileceğimizi açıkladı. Youtube üzerinden yayınlanan video ise oldukça başarılı. Akıllı telefon kullanıcılarının sorunlarına değinerek hazırlanan video’nun sonunda “Tüm cevaplar 4 Ekim’de” sloganı yer aldı.

SIZINTI HABERLERE GEREK KALMADI

Sızıntı haberlerin gerçeklik payını Apple’ın iPhone X tanıtımından önce birçok teknoloji sever önemini kavramıştı. Bunu tecrübe edinen Google sızıntı haberlerine bile gerek kalmadan yeni amiral gemisi olan Pixel 2’yi tanıtacağı tarihi açıkladı. Tanıtım hakkındaki video’da “neden telefonum yavaş”, “neden ısınıyor” ve “neden çektiğim fotoğraflar bulanık” gibi her akıllı telefon sahibinin yaşayacağı sorunlara değiniliyor. Sonrasında da “Telefonunuzu değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz?” sorusu ile baş başa kalıyorsunuz.

GOOGLE SİZE YENİLİKLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME DE YAPACAK

Videonun sonunda yer alan link bağlantısı ile de daha önce yapılmamış bir uygulama gerçekleşiyor. Videonun bitiminde çıkan email ekleme formunu doldurduğunuzda Google size günü geldiğinde bilgilendirme yapacak. 4 Ekim geldiğinde ne tarz bir bilgilendirme yapacağı tam olarak bilinmese de telefonun özellikleri hakkında ve lansman videosunu içeren bir emailin mail kutunuza düşeceği tahmin ediliyor. Telefon hakkında çok fazla sızıntı haberi olmamasına karşın Google’ın bu telefonda iPhone X ile yarışmak için ciddi değişiklikler yaptığı düşünülüyor. Telefonunun fiyatı ve ne zaman satışa sunulacağı hakkında ise net bir bilgi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı İslam dünyası ve Ülkemiz, ömrünü İslam’a …

Bir cevap yazın