Google Pixel 2’nin tanıtımını canlı olarak izleyin

Google için beklenen gün geldi çattı. Google Pixel 2, Pixel 2 XL modelleriyle birlikte daha bir çok ürünün tanıtılacağı etkinliği canlı izlemek ister misiniz? İşte detaylar


Google’ın mobil telefonlarına ve bunları tanıttıkları etkinliklere ne kadar önem verdiği biliniyor. Bu bağlamda yarın ( 4 Ekim) gerçekleştirilecek olan Google etkinliği ABD’nin San Francisco şehrinde düzenlenecek ve dünyanın bütün teknoloji meraklısı gözleri bu etkinlikte olacak.

TANITIMDA BİR ÇOK GOOGLE ÜRÜNÜ TANITILACAK

Google bu etkinlikte birçok ürün tanıtacak. Bunların başında ise Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL akıllı telefonları geliyor. Haklarında oldukça fazla söylenti olan telefonların tüm özellikleri ve tasarımları netleşecek. Bir diğer tanıtılacak ürün ise Google Pixelbook ve Pixel Pen. Macbook’a rakip olarak gelen Pixelbook bir çok yeni özelliği bünyesinde barındırıyor. Pixel Pen ile elle yazarmış gibi not almayanıza olanak sağlayan Pixelbook da merakla bekleniyor. Google Home Mini ve Daydream View VR ürünleri de tanıtılacak. Google Home mini kablosuz hoparlör ve Daydream View VR gözlük kendi pazarlarında büyük gelişmelere sahipler.

ETKİNLİK YOUTUBE KANALINDAN İZLENEBİLECEK

Google’ın yarın gerçekleştireceği etkinliği Google’ın kendi Youtube kanalından izleyebileceğiz. Aşağıdaki Youtube ekranında da Teknoxo üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Eğer etkinliğin başlama saatinin hatırlatılmasını istiyorsanız aşağıdaki Youtube ekranından hatıralatıcıyı kurabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın