Google, Pixel ve Nexus telefonlar için güvenlik güncellemesi yayınladı

Google güvenlik güncellemeleriyle Nexus ve Pixel telefonlarını güncel tutuyor. Kötü amaçlı yazılım ve kişilerden koruyan bu güncellemeleri indirmek sizin yararınıza olacaktır.


Eğer bir Nexus veya Google Pixel telefonu sahibiyseniz bu haberimiz sizin için. Google güvenlik konusunda Pixel ve Nexus telefonlar için bir güvenlik güncellemesi yayınlayarak kullanıcılarına daha iyi bir kullanım sunuyor. Ekim ayı için gelen bu güncelleme güvenlik yapamalarını destekleyen tüm telefonlara entegre olacak.

EN BÜYÜK GÜNCELLEME ANDROID OREO İÇİN

Bu güvenlik güncellemesi doğrudan Android Oreo kullanan akıllı cihazları ilgilendiriyor. Android 7.0 Nougat kullanan bazı kullanıcıların da yararlanabileceği bu güncellemeyi gerçekleştirmek için Ayarlar > Güncelleme sekmesinden güncellemeyi denetle butonuna basmalısınız. Eğer bu güncellemeyi telefonunuz alacaksa denetlemede güncelleme size sunulacak ve sonrasında indirip telefonunuza kurabileceksiniz.

GÜNCELLEMEYİ KESİN OLARAK ALACAK MODELLER

Güncelleme bazı modelleri otomatik olarak yüklenebilecek. Bu modeller ise: Nexus 6, Nexus 9, Pixel C, Nexus 6P, Nexus 5X, Pixel ve Pixel XL modelleri. Bu markaların diğer modellerine sahipseniz güncellemeyi denetleyerek telefonunuza gelip gelmediğini kontrol etmenizi öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın