Google Pixel’de büyük hata. Telefon kısa mesaj almıyor

Google’ın Pixel 2 telefonları bu kadar popülerken eski Pixel modellerinin kısa mesaj alamaması telefona karşı güvensizlik yaratabilir.


Google’ın geçtiğimiz haftalarda tanıtımını yaptığı Google Pixel 2 telefonunun ilk modeli olan Google Pixel’in kullanıcıları oldukça üzen bir sorunu ortaya çıktı. Google Pixel ve Pixel XL modelleri kısa mesaj alamıyor. Konudan şikayetçi olan birçok kullanıcı Google’a konu hakkında şikayetlerini dile getirmesine rağmen Google’dan şu ana kadar herhangi bir güncelleme gönderilmedi.

GOOGLE ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR

Google Pixel’in herhangi bir güncelleme almadan bazı telefonlarında yaşanan bu sorun üzerine çalıştığı bildiriliyor. Mevcut soruna çözüm olması adına yeni bir güncelleme göndermesi beklenen Google’ın Android işletim sisteminden kaynaklı bir hatadan dolayı bu sorunun yaşandığı belirtiliyor. Ayrıca Google Pixel 2 telefonlar ile birlikte gelecek olan Android 8.0 Oreo ile bu tarz sorunların önüne geçmeyi planlayan Google, eski sürümlerde olan birçok sorunu da bu güncellemeyle gidermeyi planlıyor

TELEFONU AÇIP KAPATMAK İŞE YARAMIYOR

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL’in tanıtımından sonra ortaya çıkan bu sorun Google’ın Pixel telefonlarına güvensizlik oluşutrabilir. Çünkü kullanıcılar bu sorunu çözmek için telefonu reboot yani açıp kapatmalarına rağmen sorunu yaşamaya devam ediyorlar. Google’ın kısa süre içinde yeni bir güncelleme göndermesini bekleyen kullanıcıların beklemeten başka yapabilecekleri herhangi bir işlemin olmadığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Seksi Fantazi Sütyen Takımları İçin Pamuk Tenim!

    Fantazi Sütyen Özenle üretilmiş ve dikkatli bir şekilde piyasaya kazandırılmış iç giyim unsurlarının …

Bir cevap yazın