Google Trend aramalar özelliğini geliştiriyor

Google trend uygulaması android’ten sonra iOS cihazlar için de güncellemeye uğradı. Trend uygulaması Google tarafından ciddi bir gelişim içinde.


Daha çok Android kullanıcıları tarafından benimsenmiş olan Google Trend aramalar uygulaması artık tüm mobil kullanıcılar ve bilgisayar üzerinden girişlerde aktif hale gelecek. iOS kullanan cihazlarda her zaman bir eksik olarak görülen Trend aramalar özelliği artık tam performans ile çalışacak.

ARAMA YAPMADAN ÖNCE TREND ARAMALAR ÇIKACAK

Mobil cihazınızdan yada bilgisayarınızdan yaptığınız tüm aramalarda öncelikle trend aramalar çıkacak. Böylelikle o an hangi arama daha popüler ise Google size onu sunacak. Her zamanki arama özelliği aktif olacak ama trend olan bir aramayı siz de yapacaksanız boşu boşuna yazmak zorunda kalmayacaksınız. iOS kullanıcılarını da önemsediğini gösteren Google, iTunes’da yenilikler bölümünde Google Trend aramalar uygulamasını en üst sıralarda gösteriyor. Böylelikle iOS’ta da tutunmaya çalıştığını gösteriyor. Bu yeniliği telefonunuza indirdiğinizde artık Trend aramalar üzerinden daha hızlı ve kolay şekilde istediğiniz bilgiye ulaşabileceksiniz.

ALIŞVERİŞ İÇİN DE BÜYÜK KOLAYLIK

Google’ın ürün listeleme bölümü olan Google Alışveriş bölümünde ise yine trend aramalar büyük rol oynuyor. En çok aranan ve satışı yapılan ürünü en üst bölümde çıkartan alışveriş sekmesi sayesinde satın alacağınız ürün hakkında daha önce yapılmış yorumları okuyabilir ve daha garantili satın alım yapabileceksiniz. Google evrensen bir site olduğu için sadece Türk kullanıcıların değil tüm dünya üzerinden satışı yapılan ürünler hakkında detaylı bilgi alabileceksiniz. Google bu yenilikler sayesinde hem sizi hem de satış yapan firmaları korumayı amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzman Şekilde Web Tasarım Hizmeti

Firmayı ziyaret eden müşteriler SEO uzmanı kişiler ile irtibata geçerek gerekli işlemleri en profesyonel şekilde …

Bir cevap yazın