Google Yeni Amiral Gemisi Google Pixel 2’ye 3 Yıl Güncelleme Desteği Sunacak

Google’ın yeni amiral gemi modeli olan Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modellerine 3 yıl Android işletim sistemi güncellemeleri ve güvenlik güncellemeleri sunulacak.


HTC’yi satın aldıktan sonra akıllı telefon pazarında adını daha sık duyacağımız Google yeni amiral gemisi olan Google Pixel 2 modellerine 3 yıl güncelleme desteği sunacağını açıkladı.

Geçtiğimiz haftalarda yeni akıllı telefonları olan Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modellerini tanıtan Google yeni modellerine 3 yıl süresince işletim sistemi ve güvenlik güncellemeleri sunacağını açıkladıdı. Google’ın açıklamalarına göre Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modelleri Ekim 2020 yılına kadar güncelleme alacak.

Teknoloji devi Google’ın yeni amiral gemileri Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modelleri tıpkı bir önceki Google Pixel ve Google Nexus modelleri gibi özel ayrıcalıklarla geliyordu. Google Drive üzerinden sınırsız fotoğraf yükleme ve Android güncellemelerine ilk sahip olma özelliği gibi önemli ayrıcalıklara sahip olan Google akıllı telefon kullanıcıları artık daha uzun güncelleme desteği alacak. Google’ın açıklamasına göre Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modeli sahipleri Ekim 2020’ye kadar Android güncellemeleriyle birlikte güvenlik güncellemeleri alabilecekler.

Kısa bir süre önce Android 8.0 sürümünü tanıtan Google bu yeni Android sürümünü ilk olarak Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modellerine sunmuştu. 3 yıl boyunca sunulacak olan tüm Android güncellemerini alacak olan Google Pixel modellerinden birisi almayı düşünen kullanıcılar için Google’un bu yeni kararı oldukça sevindirici.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın