Google’ın amiral gemisi Pixel 2 tanıtıldı.

Google’ın uzun zamandan beri beklenen tanıtımı Google Pixel 2 ile başladı. İşte Google Pixel 2 hakkındaki tüm detaylar


Türkiye’de her ne kadar aşina olmasak da dünyada büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Google üretimi Pixel serisinin son modeli Pixel 2 ve Pixel 2 XL dün yapılan bir etkinlikte duyuruldu. Etkinliği izleyen uzmanlar tarafından eksileri ve artıları değerlendirilen akıllı telefonlar hakkında genel izlenim ise, mükemmel tasarım, harika bir his ve kullanımı kolay bir içerik olarak yorumlanıyor.

GOOGLE PIXEL 2 VE TÜM DETAYLARI

Google Pixel 2’nin +’ları: Parlak ve net ekran görüntüsü, Ön yüzde bulunan 2 hoparlör, Üstün su geçirmezlik ve dayanıklı gövde.

Google Pixel 2’nin – ‘leri: Yüksek ağırlık oranı, Kulaklık girişi yok, Yüksek fiyatı

Google Pixel 2, arama motoru devinin adını taşıyan ve güncellenmiş bir tasarıma sahip olan akıllı telefonlarını daha fazla güç, gelişmiş kameralar ve ön tarafta yer alan iki hoparlör ile geliştirmiş.  5 inç tam HD OLED ekran kullanan Pixel 2, ağabeyi Pixel 2 XL’e göre daha küçük bir tasarıma sahip. Snapdragon 835 işlemci kullanan akıllı telefona 4GB RAM belleği destek oluyor.  12MP arka kameraya sahip olan Pixel 2 beklendiği üzere Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle gelecek. Ayrıca bir Pixel geleneği olan parmak izi tarayıcısı da telefona entegre edilmiş. Pixel 2’nin fiyatları ise 64 GB’lik modeli $649 dolar ve 128 GB’lik modeli ise 749 dolara satışa çıkacak. 19 Ekim’de satışa çıkacak olan Pixel 2 öncelikle ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, Almanya ve Hindistan’da satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Belgesi ISO 27001 belgesi, ISO’nun sunduğu önemli standartlardan bir tanesidir. Son derece önemli …

Bir cevap yazın