GoPro Hero 6 Black’in özellikleri sızdı

Dünyada bir ilki gerçekleştiren ve aksiyon kameralarını hayatıma sokan GoPro, yeni modeli olan Hero 6 Black’i tanıtmaya hazırlanıyor.


Birçok alanda kullanılan ve dayanıklılığıyla adından fazlasıyla söz ettiren GoPro aksiyon kamerasının yeni modeli olan GoPro Hero 6 Black hakkında sızıntı haberler ortaya çıktı. Özellikleriyle aksiyon kamera sektörünün mihenk taşlarından biri olan GoPro bu yeni modelinde yine birçok yeni özelliği cihaza entegre ediyor. Çeşitli modlar ve yüksek çözünürlükte video çekimine imkan vermesi beklenen cihazın özellikleri henüz netleşmiş değil. Aksiyon kamera denince ilk marka olarak akla gelen firmanın yine üstün bir cihaz üretmesi bekleniyor.

4K 60 FPS VİDEO KAYIR EDEBİLECEK

Görüntü kalitesi konusunda yeni bir teknoloji olan 4K desteğini sunan GoPro Hero 6 Black, 60 FPS ile video kaydı yapabilecek. Ultra net kayıt seçeneği sunan kameranın 12 MP’lik kamerası da 4K çözünürlüğe destek verecek. Ayrıca 10 metreye kadar su geçirmezlik sunan GoPro Hero 6 Black, ağır çekim modu da yer alacak. Bunun yanı sıra kameranın daha az bellek harcamak isteyenlerin kullanabileceği Full HD modu da 240 fps değerlerinde video kayıt sağlayabilecek.

28 EYLÜL’DE RESMİ TANITIM GERÇEKLEŞECEK

İlk olarak Bestbuy sitesi üzerinden satışlara başlayacağı tahmin edilen GoPro Hero 6 Black’in fiyatının ise 499 dolar olacağı tahmin ediliyor. Satışa ne zaman geçileceği hakkında net bir tarih olmasa da GoPro, yeni Hero 6 Black modelini 28 Eylül’de resmi olarak tanıtacak. Net ve kesin özelliklerin belirleneceği tanıtımda GoPro’nun başka modelleri ve yeni GoPro Hero 6 Black ile çekilmiş fotoğraf ve videolarında yayınlanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın