GoPro Hero 6’nın tahtını sallayacak uygun fiyatlı aksiyon kamerası Activeon CX geliyor

Aksiyon kamerası dendiğinde akıllara gelen ilk isim olan GoPro Hero 6’yı kısakndıracak özelliklere sahip Activeon CX 1080p uygun fiyatıyla satışa çıkıyor.


Aksiyon kamerası dendiğinde aklınıza GoPro’nun modellerinin geldiğini biliyoruz. Her türlü hava koşuluna, darbeye ve aksiyon sporlarına uygun olmasıyla bilinen GoPro’ya uygun fiyatlı bir rakip geliyor. Activeon CX 1080p WiFi aksiyon kamerası çok daha hesaplı bir aksiyon kamera olma özelliğini taşıyor. İçinde dahili bir batarya, basit iki tuşlu kontrol mekanizması, 30 fps’de 1090p HD video kaydetmenizi sağlayan gelişmiş kamerası ve kılıfı bulunuyor. En iyi özelliklerinden biri de çektiğiniz fotoğraf yada videoları anında Wi-Fi kablosuz bağlantı ile telefonunuza ya da bilgisayarınıza kolaylıkla aktarabiliyorsunuz.

KAMERA ÖZELLİKLERİ OLDUKÇA YETERLİ

Kameranın 5M Pixel CMOS sensörü ve F / 2.0 objektifi, heyecan verici macera meraklılarından sıradan ev videolarına kadar her şeyi net bir şekilde çekmenize olanak sağlıyor. 60 metreye kadar su geçirmezlik özelliği olan Activeon CX 1080p aksiyon kamerasının fiyat etiketi ise GoPro Hero 6 aksiyon kamerasının faiş fiyatlarının yanından bile geçmiyor. Mağazalarda 100 dolara satılan aksiyon kamerasını eğer amazon’dan alırsanız %60’lık indirim oranıyla ödeyeceğiniz tutar sadece 40 dolar olacak. Türkiye’ye de gönderilebilen aksiyon kamerayı Amazon üzerinden satın alabilirsiniz. Gümrük mevzuatlarını ve satın alım rehberlerini de iyi okumanızı öneriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın