Gran Turismo’nun Merakla Beklenen Yeni Oyunu GT Sport PlayStation 4’e Geldi

Gran Turismo serisinin merakla beklenen yeni oyunu GT Sport PlayStation 4 kullanıcıları için oynanmaya sunuldu.


Konsol dünyasının önemli yarış oyunlarından birisi olan Gran Turismo serisinin yeni oyunu GT Sport sonunda PlayStation 4 oyuncularıyla buluştu.

PlayStation oyunculara yönelik olan gerçek motor sporları oyunlarının ilk temsilcisi olan Gran Turismo serisinin uzun süredir beklenen yeni oyunu GT Sport PlayStation 4 kullanıcılarıyla buluştu. Playstation 4 ilesi için çıkan ilk Gran Turismo oyunu olan GT Sport PlayStation 4 kullanıcılarını en harika araçlarla heyecan dolu pistlere davet ediyor

Dünyanın en iyi motor spor oyunu olarak lanse edilen GT Sport ayrıca Türk kullanıcılar için de Türkçe dil desteği sunuyor. Yenilenen PlayStation 4 oyun konsollarından olan PlayStation 4 Pro için özel olarak geliştirilen GT Sport 4K HDR desteği ve VR desteği sunuyor. Kullanıcılar PS4 Pro ve PS VR ile birlikte en iyi GT Sport deneyimini yaşayacak.

GT Sport oyunuyla birlikte Gran Turismo oyunlarının sevilen araçları yeniden en ince detaylarına kadar dijitalleştirilmiş durumda. Adrenalin tutkunları için yeniden dijitalleştirilen araçların başında Ferrari LaFerrari’13,  Mercedes Benz Mercedes-AMG GT S’15, Mazda Roadster S 5, Ford Mustang GT Premium Fastback araçlarıyla birlikte 140 araçtan fazlasını oyuncular deneyimleyebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın