GTA 5 Londra haritası yayınlanıyor

Dünyanın önde gelen ve en çok oynanana oyunlarından birisi olan GTA 5 için “London Project” adı verilen yeni bir harita ekleniyor.


4 yıldan beri popülaritesinden hiçbir şey kaybetmeyen ve 2013 yılında ilk çıktığı zamandan beri online olarak da oynanabilen GTA 5 için Londra haritası yayınlanıyor. Bireysel oynamalar dışında online olarak daha fazla kitlelere ulaşan ve farklı modifikasyonlar ile güncel kalmaya başaran GTA 5, Londra haritası ile beğeni toplamaya devam edecek. Oyunu sanki ilk defa oynanıyormuş gibi hissedeceğinizi iddia eden oyun geliştiricileri, İngiltere’nin başkenti olan Londra’da yepyeni bir deneyim yaşayacağımızı iletiyorlar. Ayrıca güncel GTA 5 oyununda dolar kullanıldığını varsayarsak GTA 5 Londra haritasında ise İngiltere’nin para birimi olan Sterlin’in kullanılacağı da gelen iddialar arasında.

GTA 6 YERİNE GTA 5 LONDON PROJECT

Çıkan bazı sızıntı haberlerde GTA 6’nın önümüzdeki yıl piyasaya çıkarılacağı hakkında iddialar vardı ancak GTA 6 yerine GTA %’in Londra haritasının yayınlanacağı da gelen bilgiler arasında. En iyi online oyunlardan biri olarak kabul edilen GTA 5, Londra haritasını tasarlamaya başladı bile. Londro polisi, taksiler ve hatta Londra’2nın simgeleşmiş otobüsleri dahil olmak tüm detaylar Londra ile birebir olacak gibi görünüyor.

GELİŞTİRİCİLER ÇOK BEĞENİLECEĞİNİ UMUT EDİYOR

GTA 5 Londra haritasını tasarlayan oyun geliştiricileri Radds Modding ve Albo 1125 haritanın çok beğenileceğini ve şimdilik haritanın bir kısmını tasarladıklarını belirtiyorlar. Tüm Londra’nın önemli yerleriyle beraber tasarlanmasının büyük bir geliştirme olacağını dile getiren geliştiricilerin haritayı ne zaman bitirecekleri ise bilinmiyor. En iyi tahmin ile gelecek yılda çıkacak olan GTA 5 London Project, bekleneni verecek ve bu oyunun meraklılarını memnun edecekmiş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın