Haftanın en iyi 3 mobil uygulaması 26 Eylül

Bu hafta Teknoxo tarafından seçilen en iyi 3 Android ve iOS uygulamalarını sizler için sıraladık. Uygulamaların tümü ücretsiz.


Android telefonlar için mobil uygulama indirme platformu Google Play Store ve iOS tabanlı mobil cihazlar için uygulama indirme platformu App Store üzerinden derlediğimiz 26 Eylül – 4 Ekim 2017 haftasına ait en iyi 3 uygulamayı Teknoxo.com olarak sizler için inceledik.

Tubidy Unlimited

Yeni nesil müzik dinleme uygulamalarından biri olan Tubidy Unlimited, Spotify ve Fizy tadında bir uygulama. Tamamen ücretsiz olan ve limitsiz müzik dinleyebileceğiniz bir uygulama olan Tubidy Unlimited, kullanıcı dostu yapısıyla kolay kullanım sağlıyor. Uygulamanın tek eksi yanı ise içinde fazlasıyla reklam bulundurması. Reklamlar bazı zamanlarda bunaltıcı olabiliyor. Uygulamayı App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Faladdin – Sihirli Fal

128 ülkede hizmet veren  Faladdin uygulaması günün her saati fal baktırmaya yarayan bir uygulama. Yapmanız gereken tek şey afiyetle içtiğiniz Türk kahvesinin fotoğrafını çekip Faladdin uygulamasına göndermek. Hızlı ve çabuk geri dönüş yapan uygulama daha çok bayan kullanıcılar tarafından kullanılıyor. Uygulama hem Android hem de iOS için tamamen ücretsiz.

Muud Müzik

Muud Müzik uygulaması TTnet tarafından geliştirilen bir müzik uygulaması. İçinde yerli ve yabancı milyonlarca şarkının yer aldığı uygulamanın sadece müzik içeriği bulunmuyor. Muud ile haberler, konserler, etkinlikler ve moda haberlerini de almanız mümkün. Yepyeni bir arayüz kullanan Muud, daha yeni yayınlanmaya başlamasına rağmen bir çok kullanıcı tarafından indirilmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın