Haftanın en iyi 3 mobil uygulaması 7 Eylül

Haftanın en iyi Android ve iOS uygulamalarını Teknoxo olarak sizler için derledik. Uygulamalar tamamen ücretsiz ve AppStore’dan yada Play Store’dan kolaylıkla indirilebilir.


En iyi ve en çok indirilen mobil aplikasyonlar listemizde bu hafta yine size birbirinden kullanışı ve eğlenceli uygulamaları tanıtacağız. Uygulamalar şu an en çok kullanılan ve indirilen Android ve iOS uygulamaları arasında yer alıyor. İşte 7 Ekim – 14 Ekim en iyi 3 mobil uygulama listemiz.

YALLA-FREE VOICE CHAT ROOMS

Yalla Chat uygulaması topluluk ile sohbet etmeye ve sesli görüşme yapılabilmeye olacak sağlayan son zamanların en çok indirilen uygulamalarından biri olarak göze çarpıyor. Yeni arkadaşlıklara yelken açacağınız bu uygulama ile seviyeli ve düzgün bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz. 50’den fazla ülkeden geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Yalla uygulaması ile yabancı dilinizi de kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

PERFECT365

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile kadınlar yüzlerine profesyonel olarak makyaj yapacaklar. Tamamen doğal ve neredeyse anlaşılmayan makyaj filtrelerine sahip olan Perfect365, size günlük olarak makyaj önerileri de sunuyor. Böylelikle o günün en popüler makyaj filtresi neyse çektiğiniz fotoğrafta bu filtreyi uygulayabiliyorsunuz.

SHAREit

Bu uygulama ile arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize en kolay yoldan dosya,fotoğraf, video yada herhangi bir veriyi kolaylıkla gönderebilirsiniz. Tek tuşla göndermek istediğiniz dosyayı seçip karşınızdakine en hızlı şekilde iletebilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan Shareit uygulaması tamamen ücretsiz ve iOS, Android cihazlarda ayrıca bilgisayarlarda da sorunsuz olarak çalışabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın