Hazır Site Satışı


 

Alışverişlerin yüksek bir oranda internet üzerinden yapmaya başlanması birçok sektörün internete yönelmesine neden oldu. Bu yöneliş sonrasında da internet sitesi kurulumu gerektiği için internet dünyasında site kurulumu yapan birçok firma ortaya çıktı. Ancak bu firmaların birçoğu internet sitesi kurulumu ile ilgili çok da alakalı olmadığı için sektöre yeni adım atan birçok firma mağdur oluyor. Bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren ve hazır web sitesi kurulumu yapan bu firma ise sektördeki diğer firmaların aksine bu konuda uzman olduğu için müşterilerinin tercihleri doğrultusunda kaliteli siteler yapmaktadır.

Sitelerin Hazırlanması

Her sektörün ayrı bir mecrada hizmet verdiği göz önüne alındığında gıda ve giyim satışı yapan firma gibi sitelerin farklı özellikte sitelere ihtiyaç duyduğu aşikardır. Hazır site satışı yapan firma, her sektöre uygun site kurulumu yapmaktadır. Sitelerin kurulumunun haricinde her sektöre özel bir site tasarımı da yapılmaktadır. Ayrıca tüm tasarımlar müşterilerin gözüne çarpacak ve alışverişlerini etkileyecek şekilde düzenlenmektedir. Ayrıca bu sitelerin hepsinde de Google ya da Yandex gibi arama motorlarına uygun bir alt yapı sistemi kurulmaktadır. Bu sayede sitelerin arama motorlarına indekslenme süreci de daha hızlı olacağı için kurulumun ardından tüm siteler satışa hazır hale gelmektedir.

Sitelerin Yazılımları

Sitelerde kullanılan yazılımlar arama motorlarına uyumlu olarak en kaliteli alp yapı sistemleri seçilerek kurulmakta ve siteler bu şekilde satılmaktadır. Böylece siteniz kurulduğunda aylarca satış yapabilmek için beklemenize gerek kalmamaktadır. Site kurulumu için başvurduğunuzda en kısa süre içerisinde siteniz kurularak size teslim edilmektedir.

SEO Çalışmaları

Firmanın kurduğu tüm sitelerin SEO yani arama motorlarına tanımlanmaları yapılmaktadır. Ayrıca sitelerin kullanıcılara devredilmesinin ardından kolay bir şekilde kullanılmaları için gerekli ayarlamalar da yapılır. Böylece kullanıcı herhangi bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan sitesindeki tüm değişiklikleri yapabilir.

Destek Süreci

Firmanın kurduğu tüm siteler garantili bir şekilde satılmakta olup herhangi bir sorunda ya da kullanım ile ilgili yardım gerektiğinde anında destek verilir. Haftanın her günü internet sitesi ile ilgili firma yetkililerinden yardım alınabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın Büyük İlgiyle İzlediği Süper Kahraman Filmleri

İnsanlar dillerin geliştiği an itibariyle masallar, hikayeler ve mitler yaratarak kitlelere birşey anlatmaya çalışmıştır. Gelişen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir