Hepsiburada’dan Eskisini Getir, Yenisini Götür telefon kampanyası

Eski cep telefonunuzu değerince satmak ve yerine yeni bir akıllı telefon almak istiyorsanız hepsiburada.com sizlere güzel bir hizmeti ile yardımcı olmayı hedefliyor.


Akıllı telefonların her geçen gün artan modelleri firmaları çeşitli kampanyalar sunmaya zorluyor. Gün geçmesin ki yeni bir akıllı telefon modeli karşımıza çıkmasın. Bu yüzden de devamlı olarak eski modele düşen cep telefonlarımızı yenileme ihtiyacını duyuyoruz. İşte Hepsiburada da bu konuda başlattığı telefon kampanyası ile müşterilerine “ Eskiyi getir yeniyi götür “ tarzında bir kampanya ile hizmet vermeye başladı.

Ülkemizin en büyük elektronik e-ticaret sitelerinden olan Hepsiburada’nın başlattığı kampanya ile eski telefonunuzu artık yenisi ile uygun fiyattan değiştirme şansını bulmuş olacaksınız. Google ve Apple gibi firmaların uzun zamandan beri yaptığı kampanya gibi bir işleyişe sahip olan bu hizmet karşılığında yapmanız gereken eski telefonunuzun ne olduğunu belirledikten sonra sizlere sunulacak olan indirim bedeli kadar alacağınız yeni telefona indirim yapılıyor olması.

SADECE BAZI MARKALARDA BU HİZMET SAĞLANIYOR

Şu an için sadece belli markalar için geçerli olan bu kampanyanın yakın zamanda diğer modeller için de geçerli olması bekleniyor. Dünya’nın en çok tutulan markalarından olan Samsung, Apple, LG, HTC ve Sony firmalarında geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için Hepsiburada üzerinden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Sizlere indirim oranı belirleyecek olan firmanın sunduğu bu oran ile sizler de artık eski cep telefonlarınızdan kurtulma şansını bulmuş olacaksınız. Uzun zamandır merak edilen kampanyanın aktif olarak başlamasından sonra tek yapmanız gereken eski telefonunuzun ne kadar ettiğini belirlemek ve yeni  alacağınız telefon fiyatı üzerinden bu indirimi düşürmek. Kampanya bağlantısı için tıklayın

Fotoğraf: http://time.com/money/4937390/iphone-buy-sell-best-price/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burun Estetiği Fiyatları 2023

Burun Estetiği Fiyatları 2023 Burun estetiği operasyonları açık ve kapalı olmak üzere iki farklı şekilde …

Bir cevap yazın