Her odasında oyun bilgisayarları bulunan otel

Tayvan’da hizmet veren bir otel oyun meraklısı misafirleri için her odaya yüksek performanslı bir oyun bilgisayarı koyuyor. İşte tatil yapmayı seven oyun meraklılarına güzel haber.


Herkesin tatil anlayışı farklı olabilir. Kimisi deniz ve havuzda rahatlamak isterken kimisi de oyun oynayarak tatil yapmak isteyebilir. İşte bunu düşünen Tayvanlı bir otel odalarına oyun bilgisayarları koyarak oyun bağımlılarını cezbetmeye çalışıyor. Üstelik odalarda bir değil iki tane oyun bilgisayarı var. Aslında otelin ana teması oyun ve oyun bilgisayarları üzerine kurulu. teknolojinin beşiği olan ülkelerden biri olan Tayvan, bu otelde oyun meraklılarına oyun oynama hazzını iliklerine kadar yaşatıyor.

ÖZEL AKSESUARLAR VE ÖZEL BİLGİSAYARLAR

Odalarda bulunan bilgisayarlar tamamen özel olarak toplanmış ve yüksek performanslı   Normal şartlarda otellerde konferans ve toplantı salonları bulunurken bu otelde topluca oyun oynanabilen bir oda da bulunuyor. Her türlü oyunun oynanabildiği bu bilgisayarlara özel oyuncu koltukları da eşlik ediyor. iHotel ismi verilen otelin en büyük destekçi DXRacer adı verilen koltuk firması. Oyunculara özel koltuk üreten bu firma otelin büyük çoğunluğunda ürünleriyle yer alıyor. Pahalı ama kaliteli ürünlere sahip olan firmaya ek olarak Asus da en büyük desteği veren 2. şirket. Monitör ve klavye desteği veren firma her bilgisayarda kullanılıyor. Nvidia GTX 1080 Ti ile gelişmiş en iyi ekran kartlarını kullanan bilgisayarların fiyatı hakkında bilgi verilmiyor.

Otelin bir gecelik kalış maliyeti 100 dolar olarak fiyatlandırılmış. Booking.com üzerinden de rezervasyon yapılabiliyor. Bu fiyata kahvaltı, iki kişilik yatak, 46 inç büyüklüğündeki televizyon, sınırsız Wi-Fi internet ve sınırsız oyun oynama hazzı dahil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası Koltuk yıkamak her zaman zor bir işlem olmuştur ve …

Bir cevap yazın