Her otobüs gelecek yıl şarj imkanı sunacak

Otobüslerde telefon veya bilgisayar şarj etmek artık çok kolay bir hale geldi. Gelecek yıl mega şehir İstanbul gibi yerlerde otobüslerden telefon şarj etmek çok daha basit bir hale gelecek.


Yeni nesil otobüslerde artık şarj sıkıntısı yaşanmıyor çünkü birçok otobüste artık sizde telefonlarınızı veya bilgisayarlarınızı çok hızlı bir şekilde şarj edebiliyorsunuz. Bu anlamda ele alınması gereken konu belediye otobüsleri ve özel halk otobüsler arasındaki farklar oluyor. Belediye otobüslerinin neredeyse hepsinde artık direklerde bulunan bir aparatla USB ile telefon şarj etme mümkün oluyor ama özel halk otobüslerin neredeyse hepsinde şarj imkanı yoktur. Bazı otobüslerde bırakın telefon şarj etmeyi ayakta durmak bile işkencedir. Bu yüzden sizde yanınızda Powerbank taşımaya özen gösterin.

2018 YILINDA STANDART HALE GELECEK

Belediye otobüslerinin gelişmiş olması elbette bizi sevindiriyor ama bazen metrobüsten farksız olan otobüsler trafikte kalmak zorunda kalıyoruz. Metro kullanan insanların en büyük artısı ise genelde trafik oluyor çünkü yer altında trafik yok ama aynı zamanda metrolarda telefonları şarj etmek gibi bir şeyinde imkanı yok. İlerleyen yıllarda metrolarda ve bütün otobüslerde telefonları şarj etmek mümkün olabilecek çünkü insanların en büyük ihtiyacı olan telefonlar artık hayatta kalmak içinde bir araçtır.

METROBÜS TEKNOLOJİ HARİKASI ARAÇ OLDU

Metrobüs ile sizde dakikalar içerisinde oldukça rahat ve hızlı bir şekilde istediğiniz yerlere varabiliyorsunuz. Her durakta nerede olduğunuzu söyleyen bu muhteşem araçlarda telefonlarınızı şarj etmek mümkün olduğu gibi uzun yolculuklarda MP4 çalar veya dizüstü bilgisayarlarınızı da şarj edebilirsiniz. Otobüslerin neredeyse hepsi şarj etme imkanı verecek ama bu biraz zaman alacak gibi duruyor. İstanbul gibi büyük şehirlerde bu yeniliğin biraz daha hızlı bir şekilde yaşama katılması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burun Estetiği Fiyatları 2023

Burun Estetiği Fiyatları 2023 Burun estetiği operasyonları açık ve kapalı olmak üzere iki farklı şekilde …

Bir cevap yazın